Gala jubileuszowa upamiętniająca 30-stą rocznicę śmierci Andrzeja Zauchy

Gala jubileuszowa upamiętniająca 30-stą rocznicę śmierci Andrzeja Zauchy

Zapraszamy na  wyjątkową, jubileuszowągalę upamiętniająca 30-stą rocznicę śmierci Andrzeja Zauchy! Wydarzenie odbędzie się już 10.10.2021 w Centrum Kongresowe ICE w Krakowie. Bilety na galę już w sprzedaży!

Jubileuszowa gala upamiętniająca 30-stą rocznicę śmierci Andrzeja Zauchy informacje

Już 10 października krakowskie Centrum Kongresowe ICE będzie gościć wspaniałych artystów, przyjaciół dźwięków Andrzeja Zauchy. Na scenie zobaczymy m.in. Ewę BemRenatę Przemyk, Kayah, Kasię Moś, Kubę Badacha, Andrzeja Sikorowskiego, Marka Piekarczyka oraz Dodo Jaszczyńską. Wybrzmią nowe aranżacje utworów Zauchy takich jak: "Byłaś serca biciem", "C'est la vie", "Siódmy rok" czy "Czarny Alibaba", skomponowane przez Pawła Tomaszewskiego. Koncert upamiętniający 30. rocznicę śmierci wokalisty jest ostatnim etapem tournée po Polsce. Wydarzenie to jest symbolem powrotu Zauchy do rodzinnego Krakowa i hołdem złożonym przez jego przyjaciół dokładnie 30 lat po jego tragicznym odejściu. Chcemy Państwa zaprosić do wspominania Zauchy poprzez jego wyjątkowe piosenki, których tekst i melodia towarzyszą nam od wielu lat. Początek koncertu o godz. 18:00, 10 października w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie. Bilety na Galę są już w sprzedaży. Prowadzącymi wydarzenie będą dziennikarze muzyczni Maria Szabłowska i Paweł Sztompke. Podczas trwania Gali odbędzie się kwesta na rzecz Krakowskiego Komitetu Zwalczania Raka działającego przy Narodowym Instytucie Onkologii w Krakowie.

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Gala jubileuszowa upamiętniająca 30-stą rocznicę śmierci Andrzeja Zauchy
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/