Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival

PLK

Organizator: FKP Scorpio Poland Sp. z o.o.

PLKO wydarzeniu

O wydarzeniu

Francuski raper polskiego pochodzenia, PLK wystąpi 29 listopada w warszawskim klubie NIEBO. Koncert odbędzie się w ramach PLK Europe Tour! PLK bilety na koncert w Warszawie już dostępne.

PLK informacje

Z milionem sprzedanych albumów, ponad 2,5 miliardami odtworzeń, nieprzerwaną od 5 lat obecnością wśród topowych artystów w radio i na streamingach, PLK wyrusza w tour po Europie!

Koncerty PLK słyną z niespodzianek. Dla artysty, scena to także okazja do wyróżnienia się. Przyzwyczajony do transcendentnych występów scenicznych, każdy z jego koncertów jest widowiskowy. Dla PLK nie ma półśrodków. Po lataniu samochodem nad podekscytowaną publicznością podczas ENNA TOUR, w jaki sposób zaskoczy fanów na najbliższych koncertach?

PLK to akronim słowa Polak. Tworząc ten pseudonim raper chciał podkreślić swoje polskie pochodzenie. Jak sam podkreśla, jest bardzo dumny ze swoich korzeni i od dziecka je pielęgnuje. Chce reprezentować wszystkich ludzi z polskim pochodzeniem znajdujących się we Francji: 'we Francji jest bardzo dużo potomków imigrantów, jesteśmy też my (Polacy), więc mam obowiązek pojawić się, dołożyć swoją cegiełkę i powiedzieć, że jesteśmy tu” .

Od 2017 do 2023 roku PLK wydał sześć krążków. W Polsce najgłośniej było o platynowym albumie „Polak” z 2018 roku. Płyta osiągnęła drugi najlepszy wynik w dyskografii rapera - blisko ćwierć miliona sprzedanych krążków. W 2019 r. PLK wydał kolejny mixtape, 'Mental', na którym goszczą raperzy tacy jak Maes, Timal, Aladin 135 czy Tessa B. W pierwszym tygodniu po premierze udało mu się sprzedać ponad 17 tys. egzemplarzy, a niecały miesiąc później mixtape zyskuje miano złotej płyty. Najwięcej egzemplarzy PLK udało się sprzedać w 2020 roku, kiedy ukazała się płyta „ENNA”, 419 tys. sprzedanych krążków.

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też