Gashi

Gashi

SPRAWDŹ BILETY

Gashi ponownie w Polsce! Zapraszamy już 9 grudnia do warszawskiego klubu Hydrozagadka. Gashi bilety na grudniowy koncert już w sprzedaży.

Gashi - 9.12.2022, Warszawa

Urodzony w Libii Gashi spędził większość swojego młodego życia jako uchodźca, przemieszczając się z kraju do kraju. Jego rodzina ostatecznie osiedliła się na Brooklynie, gdzie w bardzo młodym wieku został wprowadzony w świat muzyki. Dynamiczne brzmienia muzyka doprowadziły go do podpisania kontraktu z Roc Nation (Jay-Z) i umożliwiły współpracę z wieloma gwiazdami, od Travisa Scotta i Stinga po Dua Lipę.

 

Gashi jest jedynym albańskim artystą płci męskiej, który wielokrotnie trafiał na listy Billboard. W ciągu ostatnich kilku lat wydał dwa albumy studyjne, wyprzedał koncerty na całym świecie i zgromadził ponad 1 miliard streamów. “New York Times” okrzyknął Gashi „trapowym Philem Collinsem” a przez Travisa Scotta i A$AP Rocky’ego został nazwany „jednym z najbardziej zwariowanych artystów z Nowego Jorku”. Trajektoria naddźwiękowa i niezaprzeczalne uderzenie, to - GASHI.

Regulamin wydarzenia znajduje się TUTAJ.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Gashi
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Gashi BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/