Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo

RiTchie

15.10.2024 Warszawa

Organizator: Fource Entertainment sp. z o o

RiTchieBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

RiTchie
wtorek
15.10.2024
20:00

RiTchie

Warszawa, Chmury

O wydarzeniu

RiTchie, znany z projektów Injury Reserve / By Storm, dopiero co zainicjował swoją solową karierę i już ogłasza trasę koncertową w ramach której zawita do Warszawy, by wystąpić w klubie Chmury.

 

Dokładna czasówka zostanie podana w tygodniu, w którym odbędzie się wydarzenie.

RiTchie informacje

Nathaniel Ritchie założył w 2013 roku grupę Injury Reserve, wspólnie z raperem Stepą J. Groggsem oraz producentem Parkerem Coreyem. Groggs zmarł w wieku 32 lat, raptem rok po premierze ich debiutanckiego albumu. RiTchie i Corey już jako duet Injury Reserve wydali w 2021 r. jeszcze jedną płytę “By the Time I Get to Phoenix”, po czym postanowili funkcjonować dalej pod nową nazwą By Storm. W ramach odskoczni od ciężaru gatunkowego macierzystej formacji RiTchie zdecydował, że pod solowym projektem zaprezentuje inną, bardziej swawolną stronę swojej osobowości. Jego debiutancki album “Triple Digits [112]” ukaże się 5 kwietnia, a zwiastuje go między innymi piosenka “Dizzy” nagrana z gościnnym udziałem Aminé.

 

> English version below <

 

 

 

Zobacz więcej

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też