Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

DJ Premier

03.06.2024 Warszawa

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

DJ PremierBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

DJ PREMIER
poniedziałek
03.06.2024
20:00

DJ PREMIER

Warszawa, Progresja

O wydarzeniu

Warszawska Progresja wypełni się brooklińskim brzmieniem, a to wszystko za sprawą setu DJ Premiera, który zapowiada powrót do naszego kraju! Supportem będzie JWP. Bilety na koncert DJ Premiera w Polsce już dostępne.

DJ Premier informacje

DJ Premier to bez cienia wątpliwości jedna z najbardziej zasłużonych postaci w historii hip-hopu. Razem z Guru współtworzył kultowy skład Gang Starr oraz miał ogromny wpływ na brzmienie płyt takich artystów jak Nas, Jay Z, Snoop Dogg, Mos Def czy The Notorious B.I.G.

Jego charakterystyczny styl, na który składają się idealnie zgrane ze sobą loopy, scratche i sample artystów jazzowych, soulowych czy funkowych, od lat utożsamiany jest z brzmieniem Brooklynu i oddaje jego klimat bardziej, niż jakikolwiek inny.

Największy komercyjny sukces przyniosła mu współpraca z Christiną Aguilerą przy okazji albumu “Back To Basics”, na którym wyprodukował kilka kawałków, w tym przebój “Ain’t No Other Man”. Już 3 czerwca legendarny producent powróci do naszego kraju i zaprezentuje show, podczas którego usłyszymy jego najlepsze numery! 

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też