Tribute Night – Blood Brothers, Alcoholica, 4 Szmery, Event Urizen, Death Revival

Tribute Night – Blood Brothers, Alcoholica, 4 Szmery, Event Urizen, Death Revival

Serdecznie zapraszamy na koncert Tribute Night – Blood Brothers, Alcoholica, 4 Szmery, Event Urizen, Death Revival! Koncert odbędzie się w krakowskim Kwadracie 24 marca. Bilety już w sprzedaży!

Po ogromnym sukcesie pierwszej edycji Tribute Night, która miała miejsce w marcu 2017 roku w katowickim MegaClubie, druga edycja przenosi się do Krakowa! Obok dobrze znanych Alcoholiki i 4 Szmerów wystąpi ukraiński Blood Brothers, polski Event Urizen oraz słowacki Death Revival.

Alcoholica powstała w 2004 roku z myślą o graniu muzyki zespołu Metallika. W Polsce zagrali blisko 400 koncertów. Po 13 latach grania Metalliki - 20 czerwca 2017 roku zespół wydał swoją pierwszą autorską płytę SUB ZERO - piosenki Beer`emall oraz The Last of Us z tej płyty znalazła się na pierwszym miejscu listy przebojów TurboTop - Antyradia.

Zespół 4 Szmery powstał w Bochni. Grupa początkowo grała jedynie da przyjemności - członków połączyła wspólna fascynacja legendarną grupą AC/DC. Jednak jak słusznie zauważył Red. Metz „słuchanie już nie wystarcza”. Prócz intensywnego koncertowania, zespół wydał dwie płyty. Pierwszą z nich „No Steep till…. Muzyczna Owczarnia” nagrali w legendarnej „Muzycznej Owczarni” w Jaworkach w 2007 roku. Druga „Life after Death” to zapis akustycznego koncertu ze studia PR III im. Agnieszki Osieckiej, który odbył się w 30-tą rocznicę śmierci „Bona” Scotta. W nagraniu wzięli udział przyjaciele zespołu: Janek Gałach, Jacek Królik, Andrzej Nowak i Paweł „Bejbi” Mąciwoda. Tytuły tych płyt to nic innego, jak parafrazy najlepszych płyt koncertowych nagranych przez Motorhead i Iron Maiden. 

Blood Brothers, nasi sąsiedzi z Ukrainy, oficjalnie zatwierdzeni jako "official Iron Maiden tribute band". Ich koncerty to doskonała warsztatowo heavy-metalowa petarda, która rozrusza nawet nieboszczyka! Atmosfera, którą potrafią stworzyć na scenie daje niesamowite uczucie bycia częścią prawdziwego występu brytyjskich legend. Występy Blood Brothers to także spektakularne sceniczne show. Grupa miała zaszczyt supportowania gwiazd takich jak: Scorpions, Guano Apes, Lucuna Coli, Enter Shikari, Anti-Flag, Kaliban czy Clawfinger.

Event Urizen powstał w 2010 roku po rozwiązaniu grupy Caliburnus z inicjatywy byłych członków grupy: wokalista Łukasz Krauze, perkusista Marcin Pawełczyk i gitarzysta Krzysztof Machura. Dziś pełny skład dopełniają Bartek Nowicki na basie i Maciek Balcer na gitarze. W 2012 roku grupa została laureatem przeglądu kapel w Piekarach Śląskich. W 2013 roku wydali pierwszą płytę zatytułowaną "Revolution", nawiązującą stylem do New Wave of British Heavy Metal. Krążek zyskał świetne recenzje. 
Tribute band 
Death Revival istnieje od 2002 roku. Zespół pochodzi ze Słowacji. Liderem jest sam Rado Gardian, który wygląda, gra i śpiewa jak Chuck Schulder. Grupa ma na swoim koncie wiele koncertów, a swoje występy często transmituje w mediach społecznościowych!

Tribute Night – Blood Brothers, Alcoholica, 4 Szmery, Event Urizen, Death Revival - bilety na koncert dostępne na eBilet.pl!

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Tribute Night – Blood Brothers, Alcoholica, 4 Szmery, Event Urizen, Death Revival
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/