Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Clutch

Organizator: Metal Mind Productions

ClutchO wydarzeniu

O wydarzeniu

CLUTCH ponownie w Polsce! Muzycy wystąpią na jedynym koncercie 7 grudnia w stołecznej Proximie w ramach trasy promującej nadchodzący, dwunasty album formacji! Bilety na koncert Clutch w Proximie już w sprzedaży!

Cechą charakterystyczną założonego w 1991 roku CLUTCH jest adaptowanie wielu różnych stylów muzycznych na własne potrzeby i przekuwanie ich w charakterystyczne 'Clutch'owe brzmienie'. 

Clutch zakończyli nagrywanie swojego następnego albumu w studio Sputnik Sound w Nashville. Producentem krążka jest Vance Powell znany ze współpracy z The White Stripes i Red Fang. Gitarzysta zespołu, Tim Sult, w jednym z wywiadów zdradził: „To moje ulubione utwory. Są mocniejsze, nawet ‘doom-owe’! Wspólnie decydujemy w jaki sposób dany utwór rozwinie się z pomysłu w pełną kompozycję”.

Zespół nie może już doczekać się premiery płyty oraz rozpoczęcia trasy koncertowej. „Nagrywanie krążka to również świetny okres do ćwiczeń przed koncertami oraz wspólnego jammowania. To właśnie pisanie nowej muzyki sprawia, że ciągle idziemy do przodu” – dodaje Sult.

Regulamin imprezy dostępny tutaj.

CLUTCH

+ support

07.12.2018 - Warszawa, Proxima

Koncert Clutch bilety na występ już dostępne!

Podobne wydarzenia

Zobacz też