Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma
Home Koncerty Metal Bucovina, Sojourner, Firtan, Countless Skies

Bucovina, Sojourner, Firtan, Countless Skies

13.10.2024 Kraków

Organizator: Fundacja Studentów i Absolwentów AGH w Krakowie

Sprawdź bilety
Bucovina, Sojourner, Firtan, Countless SkiesBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Bucovina, Sojourner, Firtan, Countless Skies
niedziela
13.10.2024
19:00

Bucovina, Sojourner, Firtan, Countless Skies

Kraków, Klub Zaścianek

O wydarzeniu

Prawdziwie metalowo-folkowa uczta prosto z Rumuni w Zaścianku! Bilety na koncert Bucovina, Sojourner, Firtan, Countless Skies już dostępne.

Bucovina

Bucovina to rumuński zespół folk metalowy założony w Jassach w 2000 roku. Został nazwany na cześć historycznego regionu położonego w północnej Rumunii. Od momentu powstania, Bucovina wydała cztery albumy studyjne oraz jeden minialbum. Stałymi członkami zespołu są Florin "Crivăț" Țibu, Bogdan Luparu (obaj na gitarze elektrycznej i wokalu) oraz Bogdan "Vifor" Mihu (na perkusji). Bucovina jest znana z włączania elementów folklorystycznych zarówno do swojej muzyki, jak i tekstów.

Sojourner

Sojourner reprezentuje atmospheric black metal z wpływami folku, a jego członkowie pochodzą z Nowej Zelandii, Włoch, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii. Zespół działa od 2015 roku i ma na swoim koncie pięć wydawnictw: pełnometrażowe albumy Empires of Ash (2016), The Shadowed Road (2018) i Premonitions (2020) oraz single "Heritage of the Natural Realm" (2015) i "South Away" (2017, cover Summoning).

Firtan

Firtan to zespół pagan / black metalowy z Lörrach w Niemczech założony w 2010 roku. Zespół pracował nad demem, ale nigdy go nie wydał. W 2011 roku nastąpiła zmiana składu. A zaledwie dwa lata później, w 2013 roku, wydali "Wogen der Trauer" i od tego momentu zespół zaczął w pełni działać

Countless Skies

Countless Skies pojawił się na scenie metalowej z ich debiutancką EP-ką w późnym 2014 roku. Łącząc progresywną i mrocznie intensywną muzykę inspirowaną przez skandynawskich bohaterów melodeth, zdobyli uznanie na całym świecie i rozpoczęli serię koncertów w całej rodzimej Wielkiej Brytanii.

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też