Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskaopener-festivalkswpiotr-rubik-trasadawid-podsiadlo

BRUTUS

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

BRUTUSO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Brutus na trzech koncertach w Polsce! Belgowie z rozedrą Wasze serca na kawałki. Nie, nie żartujemy. Polska publika już od dawna ceni sobie Brutus, który w marcu przyszłego roku ponownie zaprezentuje nam skrajnie emocjonalny, poruszający do łez show. Belgijskie trio Brutus wystąpi w połowie marca w Poznaniu, Warszawie oraz Krakowie. Jako support zobaczymy Quentin Sauve. Brutus bilety już w sprzedaży!

BRUTUS Unison Live - Europe 2023

Po doskonałych koncertach u boku Cult of Luna oraz na tegorocznym Mystic Festiwalu Brutus zaskarbił sobie ogromną sympatię wśród polskiej publiki. Nic w tym dziwnego, bowiem muzyka zespołu, w której mieszają się rock, metal, punk czy hardcore, potrafi w wyjątkowy sposób chwycić słuchacza za serce. Podobnego ładunku emocji możemy spodziewać się na najnowszej płycie Belgów, “Unison Life”, której premiera miała miejsce 21 października. Album wypełnia energia, której zespół nie mógł spożytkować w ostatnich latach na żywo, czego efektem jest materiał wynoszący grupę na kolejny, wyższy poziom. “Chciałam, aby każdy utwór brzmiał jak ostatni przez nas kiedykolwiek napisany” komentuje zawartość “Unison Life” wokalistka i perkusistka, Stefanie Mannaerts. Nie inaczej jest z występami Brutus na żywo, które zostają w pamięci odbiorców na długo. Zapisujcie marcowe daty w kalendarzach, bo tych koncertów po prostu nie wypada przegapić!

Brutus koncerty w Polsce 2023

  • 14.03.2023, Poznań, Tama | przeniesiony z Klubu U Bazyla
  • 16.03.2023, WarszawaHybrydy
  • 17.03.2022, KrakówKamienna 12

Ograniczenia wiekowe

  • Wstęp na koncert dla małoletnich powyżej 13 roku życia  - tylko za pisemną zgodą rodzica. Wzór zgody dostępny TUTAJ 
  • Małoletni poniżej 13 roku życia - wymagana obecność pełnoletniego opiekuna
  • Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

Regulamin wydarzenia TUTAJ

Organizatorami koncertów są: Winiary Bookings i Knock Out Productions

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też