Summer Dying Loud 2022

Summer Dying Loud 2022

SPRAWDŹ BILETY

NOWE OGŁOSZENIE Dwuletni marazm pandemiczny skutecznie pomieszał w planach niektórych kapel. Dostało nam się niejako rykoszetem i niestety Enslaved zagra u nas dopiero w 2023 roku.

Mamy nadzieję, że to ostatnia z niezbyt przyjemnych wiadomości, jaką musimy się z Wami podzielić.
Od tej pory zarządzamy emisję samych dobrych newsów! No a pierwszym z nich jest potwierdzenie udziału grupy Conan!
Dowodzone przez Jona Davisa trzyosobowe commando z Liverpoolu przedziera się przez sludgeowo doomowe dźwięki z gracją buldożera. Panowie wystąpią w sobotę, 10 września w towarzystwie m.in. WOLFBRIGADE, Master, Mord'A'Stigmata, Witchmaster, Motorowl, WIJ, KRZTA i Moonstone!

 

Summer Dying Loud powraca! Już dzisiaj zarezerwujcie sobie czas w dniach 8-9-10 września 2022. Summer Dying Loud 2022 bilety już w sprzedaży!

Summer Dying Loud 2022 artyści i line-up - zobacz kto wystąpi w Aleksandrowie Łódzkim

Potwierdzonymi zespołami, które wystąpią podczas Summer Dying Loud 2022 są: Napalm Death, Asphyx,  TiamatRagehammerTides From Nebula, Fleshworld, Wolfbrigade, Truchło Strygi, Gruzja, WIJ, Drip Of Lies, Chainsword, Moonstone, Dom ZłyDeszcz, Year Of The Cobra, Conan, Night Demon, Jad, Krzta, Skøv, Narbo Dacal, Witchmaster oraz Mord'A'Stigmata - kolejne ogłoszenia wkrótce, stay tuned!

 

Jak zawsze w przypadku SDL możecie liczyć na różnorodny skład! Przez scenę festiwalu Summer Dying Loud przewinie się kilkadziesiąt zespołów. Przy uznanych muzycznych markach zobaczymy również zespoły nieoczywiste, a niektóre z nich pojawią się w Polsce po raz pierwszy.

 

Czwartek, 8 września DZIEŃ PIERWSZY

 

 

Piątek, 9 września DZIEŃ DRUGI

 

 

Sobota, 10 września DZIEŃ TRZECI

 

 

Nie zabraknie wycieczek w mniej metalowe rejony, ale bez obaw - fani ekstremalnych brzmień również znajdą coś dla siebie!

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Summer Dying Loud 2022
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Summer Dying Loud 2022 BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/