Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Festiwale Short Waves Festival 2019 - Dances with Camera

Short Waves Festival 2019 - Dances with Camera

Organizator: Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk

Opis

Opis

Zapraszamy na pokazy Dances with Camera w ramach Short Waves Festival 2019, które odbędą się w dniach 19-20 marca w Studio Słodownia +3 w Poznaniu. Short Waves Festival 2019  Dances with Camera bilety już dostępne w sprzedaży!

Dances with Camera

Dances with Camera to międzynarodowy konkurs krótkometrażowych filmów, których wspólnym językiem jest ruch i taniec. Program Dances with Camera jest częścią Short Waves Festival już od 6. lat, prezentując wyselekcjonowane filmy tańca z całego świata.

 

Oprócz pokazów konkursowych, w tym roku zaprezentujemy także specjalny pozakonkursowy pokaz Dances with Camera: Germany Now! — wyjątkowa selekcję filmów tańca niemieckich artystów, przygotowaną we współpracy ze stowarzyszeniem TANZRAUSCHEN z Wuppertalu, oraz POOL Internationales TanzFilmFestival z Berlina.

O festiwalu Short Waves Festival 

Short Waves Festival, międzynarodowy festiwal filmów krótkometrażowych, odbędzie się w Poznaniu po raz 11. Sześć marcowych dni to prawdziwe święto krótkiego metrażu. Klasyczne pokazy w kinach, na których emocji dostarczą nam konkursy i pokazy tematyczne, uzupełnione zostaną dodatkowymi wydarzeniami przygotowanymi specjalnie na tegoroczną edycję. W klubie festiwalowym obejrzymy najlepsze teledyski, a nowa sekcja programu Live Cinema to audiowizualne wydarzenia na styku różnych dyscyplin sztuki. W ramach festiwalu nie zabraknie też propozycji filmowych dla dzieci, seniorów i osób z niepełnosprawnościami. Podczas tegorocznej edycji Short Waves Festival czeka na nas około 70 wydarzeń, 300 filmów, wśród których znajdują się już dobrze znane pokazy, takie jak Oscar Nominated Shorts i zupełnie nowe propozycje, jak spotkania z gośćmi festiwalu w ramach cyklu ON WAVES.

 

Short Waves Festival bilety, Short Waves Festival pokazy, SWF 2019 Poznań
Podobne wydarzenia

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn