Radio Wolny Świat - koncert wolności i nadziei

Radio Wolny Świat - koncert wolności i nadziei

Radio Wolny Świat - Koncert Wolności i Nadziei zabrzmi już 17 września w Lublinie na Placu Zamkowym! Na scenie wystąpią największe gwiazdy światowego formatu: Olivia Addams, Kalush Orkiestra, Tymek, T.Love, Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów, Myslovitz, Miuosh, Karaś/Rogucki i Myslovitz! Radio Wolny Świat - koncert wolności i nadziei bilety już w sprzedaży.

Radio Wolny Świat - koncert wolności i nadziei bilety

Wszystkie wpływy z koncertu zasilą fundację Ołeny i Wołodymyra Zełenskich czyli United24. Zbieramy cegiełki dla pokrzywdzonych wojną dzieci z Ukrainy. Wspólnie chcemy im dać nadzieję na wolny świat. Świat bez wojen, chorób i innych zagrożeń, które mogą im odebrać to, czego nie da się odzyskać, czyli dzieciństwo.

 

Ty też możesz być częścią tego wielkiego widowiska - kup bilet/ cegiełkę już teraz.

 

  • Bilet cegiełka jednoosobowy w cenie  49 zł
  • Pakiet grupowy 2+2 gratis w cenie 98 zł
  • Pakiet rodzinny 3+3 gratis w cenie 147 zł

*w ramach jednego pakietu grupowego wszystkie osoby wchodzące w skład jednego pakietu grupowego wchodzą na koncert jednocześnie.

Wpłata darowizny nie upoważnia do udziału w wydarzeniu: Koncert Wolności i Nadziei.

 

Nastaw się na Radio Wolny Świat!

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Radio Wolny Świat - koncert wolności i nadziei
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/