Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

OFF Brzeska

Organizator: Express Efekt Andrzej Dressler

OFF BrzeskaO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Zapraszamy na koncerty do OFF Brzeska w Warszawie! Na scenie między innymi: Grubson czy EMDI. OFF Brzeska darmowe wejściówki już dostępne.

Grubson

GrubSon, bezkompromisowy producent, raper i wokalista. Artystyczna droga którą pokonał może być mierzona tylko w ilości przebytych kilometrów i zagranych koncertów. Od kilku lat jego działalność sceniczna to za każdym razem prawdziwe muzyczne wydarzenie. Jako pierwszy w Polsce pobił rekord YouTub'a, a jego piosenka „ Na Szczycie„ jako pierwszy utwór hip-hopowy przekroczył barierę 100 mln wyświetleń!


Zdobywca zarówno złotych, jak i platynowych płyt. Ma szczególne miejsce w sercach tych, którzy kojarzą go tylko, jako artystę związanego ze środowiskiem hip-hopowym, ale największe uznanie krytyków i szacunek publiczności dały mu decyzje związane m.in. z graniem z żywym zespołem.

Grubson, znany z doskonałego łączenia gatunków muzycznych i eksperymentowania ze środkami wyrazu poza działalnością koncertową, jest również znany jako DJ Twardykark. Jego przygoda z DJka zaczęła się już w latach 90. Jego legendarne, imprezowe sety trwają 2 godziny i są połączeniem wszystkiego, przy czym sam chciałby bawić się na parkiecie - elektroniki, Hip Hopu, Funku, Drum'n'bass'u i Jungle.


Impreza z GrubSonem to najlepsza okazja do skonfrontowania się ze starym i nowym wizerunkiem tego lubianego artysty. Jedno jest pewne, kiedy staje za sterami imprezy, nikt nie jest w stanie usiedzieć w miejscu, a nogi same rwą się do tańca.

EMDI

EMDI to bez wątpienia jeden z najszybciej rozwijających się polskich producentów muzyki elektronicznej. Na swoim koncie ma wiele wydanych utworów w największych i najbardziej prestiżowych wytwórniach na świecie , takich jak Trap Nation, NCS czy Armada Music. Może pochwalić się łącznie blisko 50 milionami wyświetleń w serwisie YouTube oraz 20 milionami streamów na Spotify, co tylko świadczy o tym, że znalazł patent na tworzenie hitów.


Miał okazję występować na wielu znanych festiwalach z klubowymi brzmieniami. Do największych z całą pewnością należą Sunrise Festival, Global Gathering i Electrocity. W 2021 przekroczył barierę miliona słuchaczy miesięcznych na serwisie Spotify, plasując się w top3 najczęściej słuchanych polskich producentów EDM.

SI US PLAU

SI US PLAU to polski duet DJ/producent, który od momentu założenia w 2020 roku zaczął oczarowywać scenę muzyki elektronicznej swoim chwytliwym i enigmatycznym brzmieniem.
2021 rok rozpoczęli singlem Breaking Out, który w zaledwie kilka miesięcy przebił barierę miliona odtworzeń na Spotify. Od tamtego momentu SI US PLAU regularnie pojawia się na playliście New Music Friday Polska, a ich najnowszy singiel „No Control” przyniósł duetowi okładkę playlisty„Dance Alert”na Spotify.Muzyka SI US PLAU cieszy się popularnością za granicą, regularnie trafiając na listy przebojów na platformach Shazam, iTunes oraz Apple Music m.in.w krajach takich jak Holandia, Dania, Belgia, Brazylia, Włochy czy Turcja.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też