Grand Festival Róbrege 2022

Grand Festival Róbrege 2022

Zapraszamy na Grand Festival Róbrege 2022! Tegoroczna edycja Róbrege odbędzie się 1 października w Klubie Palladium. Grand Festival Róbrege bilety już w sprzedaży!

Grand Festival Róbrege 2022 artyści

Festiwal nie zmienił swojego stylu i charakteru, będą mogli Państwo zobaczyć młodych zdolnych artystów prezentujących nieszablonową twórczość!

 

PROGRAM MUZYCZNY w Klubie Palladium 1.10.2022 godz. 17.00

Nasz line-up :
  • 17.15-18.15 Sekatory (Gdynia)
  • 18.25-19.15 Swayzee (Warszawa)
  • 19.30-20.30 Shashamane (Śląsk/Kraków)
  • 20.45-22.00 WaluśKraksaKryzys (Kraków)
  • 22.15-23.30 Kiko Bun  (Londyn)

Festiwalowi towarzyszyć będzie scenografia z prac Roberta Brylewskiego i Natalii ŻyschiejW przerwach będzie można usłyszeć skład NT Collective.

 

Bilety w cenie 50/60zł już dostępne!

O festiwalu Róbrege

Grand Festival Róbrege jest najstarszym festiwalem muzyki alternatywnej w stolicy, jego historia sięga 1983 r. Od paru lat dedykowany zmarłemu Robertowi Brylewskiemu – wielkiej postaci polskiej sceny undegroundowej, współzałożycielowi Festiwalu (obok Sławomira Rogowskiego i Ś.P. Pawła Kelnera Rozwadowskiego). Festiwal został reaktywowany w 2013 r. przez Stołeczną Estradę.

Ideą imprezy od początku było wyszukiwanie młodych buntowników sceny muzycznej, którzy nie liczą na komercyjny sukces, a ich muzyka ma pozytywny i autentyczny przekaz. Na przekór nazwie oprócz zespołów wykonujących reggae, występowały na nim grupy grające punk czy nową falę. Róbrege to wiele konwencji i inspiracji, m.in. postpukowych czy etnicznych.

Artyści związani z imprezą należą dziś do polskiej muzycznej ekstraklasy. Są to między innymi:  Kayah, Muniek Staszczyk, Robert Brylewski, Tomek Budzyński, Tomek Lipiński, Maleo, Dezerter

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Grand Festival Róbrege 2022
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/