Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmasunrise-festivalsun-festival
Home Koncerty Festiwale Szczecin AmfiTunes

Szczecin AmfiTunes

Organizator: Kleks Live Sp. z o.o.

Szczecin AmfiTunesO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

OFERTA SPECJALNA W sprzedaży specjalne pakiety 2+1 na niedzielny koncert Brodki, Szczyla i Tymka, w ramach Szczecin AmfiTunes - kup dwa bilety, a trzeci otrzymasz za darmo!

 

FAQ  Najczęściej zadawane pytania dotyczące wydarzenia znajdziesz TUTAJ.

 

Szczecin AmfiTunes Festiwal: Dawid Podsiadło, Brodka, Ralph Kaminski, Tymek i inni na jednej scenie! Festiwal Szczecin AmfiTunes będzie inauguracją otwarcia Teatru Letniego im. Heleny Majdaniec w Szczecinie i odbędzie się w dniach 6-7 sierpnia 2022 roku. Szczecin AmfiTunes bilety już w sprzedaży.

Szczecin AmfiTunes line-up i artyści

Pierwszego dnia, 6 sierpnia, wystąpią: jeden z liderów polskiej muzyki popularnej, powracający z nadchodzącym nowym albumem, wyprzedający stadiony, Dawid Podsiadło, tworzący wyjątkowe spektakle artystyczne Ralph Kaminski i bezkompromisowy, rockowy zespół WaluśKraksaKryzys

 

Drugiego dnia, 7 sierpnia, będzie można zobaczyć koncerty kolejnych uznanych i popularnych artystów. Pierwszą z nich będzie Brodka, której twórczości nie trzeba nikomu przedstawiać. Na scenie pojawi się również niezamykający się w poszczególnych gatunkach Tymek oraz młody, z świetnie przyjętym debiutanckim albumem Szczyl

O festiwalu Szczecin AmfiTunes

Regulaminy:

Festiwal będzie częścią projektu Floating Garden. W jego ramach Szczecin dokonuje inwestycji i działań mających na celu bycie miastem jeszcze bardziej ekologicznym, m.in. poprzez rewitalizację starych obiektów czy uruchomienie spalarni odpadów Eco Generator. 

 

Organizatorzy wydarzenia: Szczecińska Agencja Artystyczna, Agencja MUZK

Partnerzy wydarzenia: Amfiteatr Szczecin, Miasto Szczecin

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też