Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskaopener-festivaldawid-podsiadlorzeszowskie-juwenaliato-krakow-tworzy-metamorfozy
Home Koncerty Muzyka etniczna The Gardener & The Tree

The Gardener & The Tree

Organizator: FKP Scorpio Poland Sp. z o.o.

The Gardener & The TreeO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

The Gardener & The Tree na jedynym koncercie w Polsce. Z nowymi piosenkami, nowym składem zespołu i mnóstwem pozytywnych wibracji The Gardener & The Tree ponownie wyruszą w trasę po miastach Europy. 19 lutego 2024r. zespół odwiedzi warszawski klub Hydrozagadka.

The Gardener & The Tree - informacje o zespole

To wydarzenie, którego nie można przegapić: The Gardener & The Tree obdarzają swoją publiczność inspirującym poczuciem jedności, w taki sposób, że fani stają się częścią zespołu, tańcząc do niezwykłych utworów folk-popowych i oddając się słodkiej melancholii i autobiograficznym balladom.

 

Niepowtarzalny głos Manuela Feldera porusza serce, rezonuje z ludźmi wszystkich pokoleń i zapewnia wrażenia na żywo. The Gardener and the Tree wracają z klasykami jak "Postcards", "Wild Horses" czy "Mama's Guitar", a także świeżo przygotowanymi utworami, pozostając wiernymi swojej folkowej naturze, ale wprowadzając nowe wpływy w inspirujący sposób, dodając nowe akcenty i iskry do istniejącego repertuaru. Z albumem "-SILVER LINING-" chłopcy są gotowi na kolejny rozdział, pełen nadziei, pasji i potrzeby przynoszenia na scenę niespotykanych melodii.

 

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też