Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Muzyka etniczna The Gardener & The Tree

The Gardener & The Tree

Organizator: FKP Scorpio Poland Sp. z o.o.

OpisArtyści

Opis

Zapraszamy na koncert wyjątkowego zespołu The Gardener & The Tree, który wystąpi 28 sierpnia 2022 roku w klubie Hydrozagadka w Warszawie. The Gardener & The Tree bilety na koncert w Warszawie już w sprzedaży.

 

Bilety zakupione na pierwotną datę zachowują ważność w nowym terminie.

 

W ostatnich latach zespół The Gardener & The Tree stale podbijał scenę muzyczną Szwajcarii, stając się głównym towarem eksportowym tego kraju. Koncerty The Gardener & The Tree wypełniają po brzegi nie tylko rodzime kluby, ale zespół ma już na swoim koncie trzy, prawie wyprzedane trasy koncertowe w Niemczech. Udało im się zachwycić publiczność w trakcie tak znanych festiwali, jak Hurricane czy Southside.

 

The Gardener & The Tree hipnotyzują fanów wyjątkowym brzmieniem indie folk, a także cudownym głosem frontmana Manuela Feldera. Na pierwszy rzut oka wyglądem przypomina on trochę łobuza z ostatniej ławki, z którym lepiej nie zadzierać i zachować przyjacielskie relacje. Barwa jego głosu w połączeniu z instrumentami kolegów z zespołu budują wyjątkową symbiozę, co daje nieodparte wrażenie, że zamiast chodzić do szkoły, grali ze sobą od urodzenia.

Koncerty The Gardener & The Tree

To wszystko sprawia, że The Gardener & The Tree to już nie tylko lokalna kapela i trzeba się często naprawdę pospieszyć, aby kupić bilet na ich koncert. Zespół dość intensywnie pracował w swoim studiu w trakcie wymuszonej przez pandemię przerwy w koncertowaniu. To tylko wzmaga niecierpliwe oczekiwanie fanów, aż wyjdą na scenę, aby zaprezentować na żywo nie tylko znane od dawna utwory, ale także zupełnie nowy materiał.

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn