Celtic Woman

Celtic Woman

NIEZBĘDNIK KONCERTOWY Zapoznaj się z najbardziej istotnymi informacjami praktyczno-organizacyjnymi związanymi z koncertami Celtic Woman w Polsce - niezbędnik informacyjny dostępny TUTAJ!

Celtic Woman timing koncertów*

  • Otwarcie drzwi: 19:00
  • Koncert: 20:00

*godziny orientacyjne (ostateczne decyzje, co do momentu wyjścia na scenę podejmuje artysta oraz jego management).

 

Celtic Woman po raz pierwszy zagra w Polsce w ramach trasy koncertowej „Ancient Land”. Koncertowi utrzymanemu w irlandzkich tonacjach towarzyszyć będzie spektakularna oprawa wizualna. Celtic Woman bilety na koncerty w Zabrzu oraz Poznaniu już w sprzedaży.

Celtic Woman koncerty

Celtic Woman potrafi olśnić nie tylko muzyką, ale też urodą! Mairéad Carlin, Éabha McMahon, Megan Walsh oraz Tara McNeill zaczarują publiczność w Poznaniu i Zabrzu. Zabiorą ją w najpiękniejsze rejony Irlandii! Koncerty na żywo tej pięknej czwórki są połączeniem irlandzkiej muzyki oraz współczesnego ducha wysp. Grupa prezentuje irlandzkie klasyki, współczesne utwory, znane światowe hity, a także poruszającą do łez muzykę folkową. Celtic Woman w cudowny sposób promuje dziedzictwo muzyczne i kulturalne Zielonej Wyspy.

 

Celtic Woman są połączeniem wyjątkowego talentu  z epicką produkcją sceniczną. Ma to na celu zobrazować wyjątkowość chwili. Z artystkami na scenie wystąpią też tancerze, muzycy grający na dudach i innych tradycyjnych instrumentach celtyckich. Grupa ma w swoim dorobku występy w 23 krajach na 6 kontynentach i zagrała łącznie dla blisko pięciu milionów fanów! Celtic Woman sprzedało też ponad 10 milionów płyt.

 

Nazwa Celtic Woman reprezentuje esencję celtyckiej twórczości. Grupa zadebiutowała koncertem w dublińskim Helix Center, który natychmiast się wyprzedał i emitowany był w amerykańskiej telewizji na początku 2005 roku.

Celtic Woman dyskografia

Zaraz po tym, debiutancki krążek zespołu uplasował się na pierwszym miejscu na liście Billboard's World Music Chart, by potem – co niespotykane - zajmować wspomnianą pozycję przez następne...osiemdziesiąt jeden tygodni! Kolejna płyta z 2006 roku „A Christmas Celebration”, tylko umocnił ich pozycje na listach przebojów.

 

Występ Celtic Woman początkowo miał być jedynie jednorazowym wydarzeniem. Jednak muzyka tak przypadła do gustu publiczności, że grupa natychmiast wyjechała w swoją pierwszą trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych. Od tego czasu zespół utrzymuje silną pozycję nie tylko w amerykańskiej telewizji publicznej, ale na całym świecie i każdego dnia zjednuje sobie sympatię i uznanie nowych miłośników celtyckiej muzyki.

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Celtic Woman
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/