Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

VNV Nation

Organizator: Progresja

VNV NationO wydarzeniu

O wydarzeniu

UWAGA: koncert zaplanowany na 19.03.2023 został przeniesiony na 10.05.2023. Zakupione dotychczas bilety zachowują ważność w nowym terminie.

Progresja zaprasza na jedyny koncert VNV Nation w Polsce! VNV Nation odwiedzą Polskę w ramach trasy „The Electric Sun Tour”. VNV Nation bilety na koncert już dostępne.

VNV Nation w Warszawie

Koncerty zyskają zupełnie nową, unikalną oprawę wizualną, która w połączeniu z doskonale znanym stylem zespołu gwarantuje niezapomniany wieczór! Emocje, energia i szczerość, które wylewają się z każdego występu Brytyjczyków będą jeszcze większe, ponieważ muzycy są wygłodniali koncertowania po pandemicznej przerwie. Liczymy, że przywitacie VNV Nation gorąco i przekażecie im swoją energię!

VNV Nation informacje

Ponad 30 lat na scenie pozwoliło zbudować zespołowi renomę i swój własny, unikalny styl będący połączeniem elektroniki, synthwave’u i popu. Mrok miesza się z melodią, a ludzkie emocje z bezdusznością maszyny. Dyskografię grupy zamyka bardzo ciepło przyjęty przez krytykę i fanów album „Noire” z 2018. Rozpoczynająca się w lutym 2023 roku trasa będzie promowała nowe wydawnictwo zespołu pt. „Electric Sun”. Wyczekujcie pierwszych singli i zapowiedzi!

 

Koncert obowiązkowy dla fanów takich grup jak: Covenant, Assemblage 23, Apoptygma Berzerk czy Icon Of Coil.

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też