Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Rock Forced To Mode

Forced To Mode

Organizator: Progresja

Forced To ModeO wydarzeniu

O wydarzeniu

Progresja z przyjemnością zaprasza na koncert Forced To Mode – wyjątkowego cover bandu Depeche Mode. W 2011 roku berliński zespół Forced Movement przekształcił się w projekt Forced To Mode, czyli najlepszy cover band Depeche Mode! Forced To Mode bilety na koncert w Warszawie już dostępne.

Timing koncertu

  • 18:00 - otwarcie bramek
  • 19:00 - Hiroszyma
  • 20:00 - Forced To Mode
  • 22:00 - Ogólnopolski Zlot Fanów Depeche Mode

Uwaga: dla wszystkich posiadaczy biletów na Forced To Mode wstęp na Zlot Fanów Depeche Mode w cenie biletu.

Forced To Mode informacje

Forced To Mode to więcej niż grupa muzyków grająca utwory popularnego zespołu. To prawdziwa pasja i szczery zachwyt nad pierwowzorem, który starają się oddać w najdrobniejszych szczegółach. Setki godzin studiowania kultowych utworów Depeche Mode w połączeniu z łudząco podobnym do oryginału wokalem zaowocowały przygotowaniem show doskonałego w każdym calu.

Potwierdzają to tysiące fanów, którzy przez ponad 10 lat działalności zespołu szczerze pokochali ich kunszt, doskonałość i niesamowicie energetyczne występy. W repertuarze grupy aktualnie znajduje się ponad 70 utworów Depeche Mode – od absolutnych, ponadczasowych klasyków, po nieco bardziej zapominanie i rzadko grane utwory. Plotka głosi, że na nadchodzących koncertach zespół Forced To Mode planuje rozbudować swój repertuar. Absolutna gratka dla fanów Depeche Mode!

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też