Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Kalwi & Remi

Organizator: H&H ENTERTAINMENT JAKUB WILCZYŃSKI

Kalwi & RemiO wydarzeniu

O wydarzeniu

Kalwi & Remi w Poznaniu! Serdecznie zapraszamy na koncert, który odbędzie się już 20 sierpnia w  poznańskiej Plaży Wilda. Kalwi & Remi bilety na koncert już w sprzedaży. 

Kalwi & Remi koncert w Poznaniu

Początek powstania duetu to druga połowa 2003 roku. Wtedy własnie Kalwi i Remi poznali się w radiu, w którym prowadzili własne programy promujące muzykę klubową. Z biegiem czasu Kalwi & Remi postanowili pójść o krok naprzód i spróbować sił jako producenci muzyczni. Jeszcze pod koniec 2003 roku powstał "Explosion".Singiel trafił do TOP 10 Deutsche Dance Charts i na regularną playlistę radia Sunshine Live, przez 3 tygodnie królował na kanadyjskiej liście BPM:TV, a także wielokrotnie został wyemitowany w BBC Radio One w Essencial Mix Judge Julesa.


Prawdziwym przełomem dla duetu było podpisanie kontraktu z polska wytwórnią My Music, co zaowocowało wydaniem albumu "Always In Trance". Klipy "Explosion", "Imagination" oraz "Made In USA" do chwili obecnej grane są w najpopularniejszych telewizjach muzycznych, a słuchacze topowego radia Eska przyznali duetowi Kalwi & Remi nagrodę Eska Music Awards za imprezowy hit roku.

 

Podobne wydarzenia

Zobacz też