Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinska
Home Koncerty Elektro i Techno The Cat Club | Marc DePulse

The Cat Club | Marc DePulse

Organizator: MoreMusic AGENCY

The Cat Club | Marc DePulseO wydarzeniu

O wydarzeniu

The Cat Club to historia o Disco w nietypowym dla siebie wydaniu. Muzyka, która kojarzona jest z latami siedemdziesiątymi i radością, opowiadana jest przez nas w sposób mroczny i dekadencki. Wybieramy do tego klimatyczne miejsca, które wraz z autorskimi dekoracjami I szklanymi kulami, odbiją nowe światło na zabawę w rytmie Disco. Na zaproszenie Jazz Klub Hipnoza oraz Tauron Nowa Muzyka, imprezę poprowadzi naszych trzech rezydentów oraz gość specjalny z Lipska. Bilety na The Cat Club już dostępne!

The Cat Club artyści:

  • Sas, Katowice (TCC, Tribalanga Festival )
  • Marc DePulse, Leipzig (Diynamic, Einmusika, JEAHMON!)
  • Mihvu & Sonik, Warszawa/Rybnik (TCC, PiekłonadNiebem, Be Kolektiv)

 

Muzyka: Dark Disco, Indie Dance, Synthwave, EBM, Storytelling.

Dekoracje: The Cat Club

Nagłośnienie: L Acoustics, stawiane przez Target Sound

Wsparcie: Tauron Nowa Muzyka

Marc DePulse

Marc to DJ i producent z 25 letnim doświadczeniem na scenie muzycznej, który swoje pierwsze produkcyjne kroki stawiał już w 1990 roku. Przez lata zapracował na wydawnictwa w topowych labelach jak Diynamic, Einmusika, Katermukke czy SINCOPAT. Jego styl przez lata często ewoluował, obecnie poważnie kreując scenę Dark Disco na świecie, czego dowodem jest chociażby jego niedawno powstały label JEAHMON!.

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też