Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

MUSIC POWER EXPLOSION

Organizator: Prestige MJM

MUSIC POWER EXPLOSION O wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

BILETY NA MUSIC POWER EXPLOSION ZA 100 ZŁ! Impreza z udziałem TiestoAfrojackaSteve'a AokiegoZedda i Don Diablo odbędzie się już w najbliższy piątek, 13 lipca na Stadionie Wrocław. Tańsze wejściówki to specjalna akcja z okazji jubileuszu 10-lecia Prestige MJM. Bilety na płytę Music Power Explosion pozostaną tańsze do aż do rozpoczęcia imprezy 13 lipca i kosztują teraz jedynie 100 zł. Music Power Explosion bilety w sprzedaży!

Niezbędnik koncertowy zawierający najważniejsze informacje praktyczno-organizacyjne dostępny TUTAJ!

 

Rozpiska godzinowa  występów artystów na Music Power Explosion we Wrocławiu!

15:15 – Otwarcie bram

16:10 - DJ KUBA & NEITAN

16:40 - BLINDERS

17:45 - AFROJACK

18:50 - DON DIABLO

20:15 - ZEDD

21:40 - STEVE AOKI

23:25 - TIËSTO

*godziny orientacyjne (ostateczne decyzje, co do momentu wyjścia na scenę podejmują sami artyści i ich managementy)

 

Prestige MJM to profesjonalna firma z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim, która od 10 lat organizuje koncerty i festiwale z udziałem światowych gwiazd muzyki. To jedna z największych agencji koncertowych nie tylko w Polsce, ale także w Europie Środkowo-Wschodniej. Na zaproszenie Prestige MJM w największych obiektach w kraju - halach i stadionach - koncertowali m.in. Justin Timberlake, Bon Jovi, Michael Buble, Justin Bieber, Queen, Thirty Seconds To Mars, Andrea Bocelli, Jennifer Lopez, Rod Stewart, Scorpions, Elton John, Avicci, David Guetta, Guns N’ Roses, czy Linkin Park. Prestige MJM to także organizator ważnych plenerowych wydarzeń: od koncertu otwierającego regaty The Tall Ships Races w Szczecinie, poprzez centralne obchody jubileuszu 1050-lecia Chrztu Polski, a na muzycznym otwarciu stadionu PGE Arena w Gdańsku skończywszy.

 

Afrojack wystąpi jako pierwszy zagraniczny headliner na scenie Music Power Explosion. Zaraz po nim usłyszymy set znakomitego holenderskiego DJ-a Don Diablo, który przyciąga tysiące polskich fanów. Trzeci w kolejności zaprezentuje się po raz pierwszy w Polsce - Zedd, twórca hitów „Stay” i „The Middle”. Steve Aoki ze swoim cakeshow wystąpi jako przedostatni, dając gigantyczną dawkę scenicznej energii. Zwieńczeniem wydarzenia będzie występ legendy muzyki elektronicznej i najbardziej wyczekiwany artysta tej edycji - Tiesto.

Występy zagranicznych headlinerów poprzedzą sety polskich reprezentantów. Scenę otworzą DJKuba&Neitan, a zaraz po nich uznawany za topowego przedstawiciela polskiej muzyki elektronicznej - Blinders, który tuż po Music Power Explosion zadebiutuje na scenie Tomorrowland.

 

MUSIC POWER EXPLOSION POWRACA! Po sukcesie sprzed dwóch lat i ponad 25-tysięcznej frekwencji, festiwal przenosi się do Wrocławia - niedawnej Europejskiej Stolicy Kultury. 

Pierwsza odsłona Music Power Explosion odbyła się dwa lata temu na Stadionie Energa Gdańsk. Tam polscy fani muzyki klubowej bawili się przy historycznym secie Aviciego, który zapowiedział wówczas koniec swojej wielkiej kariery. Występ zgromadził ponad 25 tysięcy fanów. Lineup uzupełniło dodatkowo sześciu innych DJ-ów i producentów muzycznych. Wśród nich zagrali m.in. Felix Jahn i Tom Swoon. Tegoroczna edycja zapowiada najwyższy poziom doboru artystów.

 

Od dłuższego czasu w Polsce zauważalny jest wzrost trendu związanego z szeroko pojętą muzyką klubową, od house przez trance do bardziej wyszukanych rodzajów tych gatunków.

Tegoroczne lato zapowiada się niezwykle intensywnie. Po raz pierwszy w Polsce na jednej scenie wystąpi czołówka twórców muzyki elektronicznej.

- Nie było do tej pory w Polsce wydarzenia, które zgromadziłoby aż tak znanych i czołowych przedstawicieli tego gatunku w jednym dniu, na jednej scenie - komentuje Izabela Olek z agencji Prestige MJM.

 

Na płycie stadionu powstanie ogromna scena z gigantycznymi ekranami ledowymi. Całe wydarzenie będzie wzbogacone w zaawansowane efekty pirotechniczne i laserowe, które sprostają wymaganiom największych artystów. Music Power Explosion zaplanowano na środek lata, dzięki czemu Wrocław na jeden dzień zamieni się w stolicę muzycznego i klubowego szaleństwa.

 

MUSIC POWER EXPLOSION bilety:

Cała pula biletów Early Birds na Music Power Explosion została już wyczerpana. Teraz do regularnej sprzedaży trafiły wejściówki w cenach 249 na płytę i 265 zł na trybuny. Jeśli ktoś już zdecydował się wziąć udział w największym wydarzeniu muzyki klubowej tego lata w Polsce, nie powinien zwlekać z zakupem biletów! Obecne ceny będą obowiązywać do 15 czerwca. 

 

W SPRZEDAŻY DOSTĘPNE BILETY VIP:

- Bilet na koncert

- Bary z winem

- Alkoholowe koktajle

- Poczęstunek w formie szwedzkiego bufetu. Bufet będzie zawierać wybór starterów typu "finger food" ciepłych jak i zimnych przekąsek, bar sałatkowy, desery.

- Bary piwne

- Napoje bezalkoholowe, kawa i herbata

 

Music Power Explosion 13 lipca Stadion Wrocław bilety już dostępne! Afrojack, Don Diablo, Steve Aoki, Tiesto, Zedd na Music Power Explosion we Wrocławiu!

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też