Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalprojekt-warszawaagnieszka-chylinskajuwenalia-politechniki-lubelskiej
Home Koncerty Disco Polo Giżycko na Fali Disco

Giżycko na Fali Disco

Organizator: Agencja Talent Arena Bogdan Żołądkiewicz

Giżycko na Fali Disco O wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Serdecznie zapraszamy na trzecią letnią edycję super imprezy Giżycko Na Fali Disco! Szalona zabawa z najlepszymi wykonawcami disco polo będzie miała miejsce 2 sierpnia w Amfiteatrze Twierdzy Boyen. Wystąpią: Piękni i Młodzi, Weekend, MIG oraz Mixdance. Giżycko na Fali Disco bilety już w sprzedaży! 

Piękni i Młodzi

Obecnie bezwzględnie najpopularniejszy zespół disco polo na polskim rynku. Magda, Dawid i Daniel zgromadzili ponad 90 tys. fanów na instagramie! Zespół powstał w 2012 roku w Łomży. Pierwszą płytę wydał w 2014. Grają po kilkaset koncertów rocznie i cieszą się bardzo dużym uznaniem fanów na imprezach dedykowanych disco polo.

Weekend

Zespół założony przez lidera Radosława Liszewskiego w 2000 roku w Sejnach. Zagrali dotychczas niezliczoną ilość koncertów, wydali kilka dobrych płyt, stworzyli sporo bardzo znanych piosenek. Fani uwielbiają ich bardzo energetyczne koncerty.

MIG

To czwórka rodzeństwa z Płońska: Dorota, Marek, Krzysiek i Sławek Gwiazdowscy. Ich przeboje osiągają po 250 mln. odsłon. Cieszą się wielką popularnością wśród fanów disco. Ostatni przebój Lalunia osiągnął już kilkanaście milionów odsłon

Mixdance

Lider zespołu i jego założyciel Piotr Nowak jest synem legendarnego lidera zespołu Happy End – autora przeboju „Jak się masz kochanie„. Zespół powstał w 2012 roku w Łodzi. Mają sporo własnych przebojów w melodyjnym rytmie disco.

 

Giżycko na Fali Disco 2019 bilety

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też