Centrum Nauki Keplera - Planetarium Wenus

Centrum Nauki Keplera - Planetarium Wenus

Centrum Nauki Keplera – Planetarium Wenus to obiekt w kształcie kopuły, w którym prezentowane są filmy w technologii fulldome. Wyróżniają się wysoką rozdzielczością 4K, a także kątem widzenia 180 stopni. Część pokazów wyświetlana jest w 3D. pokazy przystosowane są do projekcji w 3D. Centrum Nauki Keplera – Planetarium Wenus tworzą Planetarium Wenus i Centrum Przyrodnicze. Budynek znajduje się ulicy generała Władysława Sikorskiego 10 w Zielonej Górze.

 

Początkowo budynek obecnego Centrum Nauki Keplera – Planetarium Wenus służył jako kino Wenus. Budynek wzniesiono w 1961 roku. Kino działało przez 47 lat. Zamknięto je w roku 2008 kino zamknięto, natomiast w 2015 otwarto tu wspomniane Planetarium.

Centrum Nauki Keplera – Planetarium Wenus – koncerty

Wydarzenia w Centrum Nauki Keplera – Planetarium Wenus cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Wśród nich warto wymienić koncerty znanych polskich gwiazd. Na scenie obiektu pojawiło się wielu artystów, którzy od lat cieszą publiczność popularnymi utworami. Publiczność miała okazję uczestniczyć w wydarzeniu Kochamy polskie piosenki, z przebojami Marka Grechuty, Kabaretu Starszych Panów, Andrzeja Zauchy, Wojciecha Młynarskiego, Czesława Niemena i wielu innych. Bilety na koncerty sprzedały się błyskawicznie.

 

Co jeszcze odbyło się w Centrum Nauki Keplera – Planetarium Wenus? Wydarzenie, takie jak koncert piosenek Anny German Dokoła kipi lato, w którym wzięli udział laureaci Festiwalu Anny German w Mińsku. Widzowie usłyszeli m.in. utwory Bal u Posejdona, Gdzieś w moich snach, Zakwitnę różą, Cztery karty, Pomyśl o mnie i wiele innych. Bilety do Centrum Nauki Keplera – Planetarium Wenus na to wydarzenie zniknęły w mgnieniu oka.

Centrum Nauki Keplera – Planetarium Wenus – spektakle

Spektakle w Centrum Nauki Keplera – Planetarium Wenus przyciągają widzów, którzy uwielbiają oglądać ulubionych aktorów na żywo. Wśród wydarzeń wymienić należy Goło i Wesoło w reżyserii Arkadiusza Jakubika, w którym zagrali m.in. Katarzyna Ptasińska,Wojciech Solarz, Michał Lesień, Marek Kaliszuk i Piotr Zelt. Co jeszcze odbyło się w Centrum Nauki Keplera – Planetarium Wenus? Spektakl Przychodzi baba do lekarza z udziałem Adama Adamonis/Łukasza Konopki/Daniela Romana, Aleksandry Nieśpielak, Wojciecha Czerwińskiego/Krzysztofa Wieszczka/Wojtka Medyńskiego i Doroty Szperlak.

 

A już niebawem – Centrum Nauki Keplera – Planetarium Wenus – wydarzenia 2022! A wśród nich nowy spektakl Artura Barcisia Porwanie, w którym zagrają m.in. Barbara Kurdej-Szatan/Katarzyna Ucherska, Damian Kulec, Antoni Pawlicki, Piotr Grabowski/Marcin Perchuć oraz Artur Barciś. Nie czekaj na ostatnią chwilę – już teraz zakup bilet.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Centrum Nauki Keplera – Planetarium Wenus?
    Centrum Nauki Keplera – Planetarium Wenus znajduje się przy ulicy generała Władysława Sikorskiego 10 w Zielonej Górze.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Centrum Nauki Keplera – Planetarium Wenus?
    W Centrum Nauki Keplera – Planetarium Wenus odbyły się wydarzenia, takie jak koncerty Kochamy polskie piosenki, Dokoła kipi lato, Buenos Aires Tango Show, Nancy Vieira, Mariki, Grzegorza Turnaua, Vito Bambino, sanah, Margaret, Waglewski Fisz Emade, Ralpha Kaminskiego, Raz Dwa Trzy i wielu innych. W Centrum Nauki Keplera – Planetarium Wenus miały również miejsce spektakle teatralne, takie jak m.in. Goło i Wesoło czy Przychodzi baba do lekarza.

  • Kiedy zostało utworzone Centrum Nauki Keplera – Planetarium Wenus?
    Centrum Nauki Keplera – Planetarium Wenus utworzone zostało w 1967 roku, wówczas funkcjonowało jako kino Wenus do 2008 roku. Od 2015 roku obiekt pełni funkcję planetarium.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Centrum Nauki Keplera - Planetarium Wenus
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Generała Jarosława Dąbrowskiego 14
65-021 Zielona Góra

Wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/