James Bond Day 2022

James Bond Day 2022

SPRAWDŹ BILETY

James Bond Day 2022 - piosenki z filmów o Jamesie Bondzie już 5 października we wrocławskim Starym Klasztorze! 60 lat temu, 5 października 1962, miała miejsce premiera pierwszego filmu o Jamesie Bondzie "Dr No", która zapoczątkowała światową karierę agenta 007. Z czasem rocznica filmowej premiery zaczęła być świętowana na całym świecie jako James Bond Day. James Bond Day 2022 bilety już w sprzedaży.

James Bond Day 2022

Miłośników trzymającego w napięciu kina akcji ilustrowanego dobrą muzyką zapraszamy 5 października do Starego Klasztoru na koncert najlepszych piosenek z filmów o agencie 007 w ramach wrocławskich obchodów jubileuszowego James Bond Day.

 

Filmowe kreacje mile widziane - dla osób przebranych w stylu Jamesa Bonda lub jego partnerek przewidziane są ulgowe bilety z 30 % zniżką. Najlepsze stylizacje zaprosimy na scenę! Efektowne wybuchy, ucieczki, wspaniała gra aktorska to immanentne składniki filmów o agencie w służbie Jej Królewskiej Mości, ale nie można zapomnieć o tym, co czyni je jeszcze bardziej niezapomnianymi - o muzyce i piosenkach towarzyszących każdemu odcinkowi przygód Bonda.

Melodia, która była motywem przewodnim "Doktora No" już zawsze będzie się nam kojarzyła z przystojnym szpiegiem MI6. Autorem ścieżki dźwiękowej był Monty Norman.

 

Kolejnym tak charakterystycznym utworem był "Diamonds are forever", zaśpiewany przez Shirley Basse. Utwór "Goldeneye" w wykonaniu Tiny Turner do dzisiaj jest w stanie zanucić nie tylko fan filmów akcji. Podobnie jest z piosenką "Tomorrow never dies" z 1997 roku śpiewaną przez Sheryl Crow oraz "The world in not enough" zespołu Garbage w filmie z 1999 roku. W 2002 roku piosenkę do "Śmierć nadejdzie jutro" nagrała Madonna, a w "Skyfall” usłyszeliśmy utwór Adele, który długo utrzymywał się na szczycie listy przebojów. W najnowszym filmie "Nie czas umierać", usłyszeć możemy młodą, ale bardzo utalentowaną Billie Eilish.

 

Carly Simon - "Nobody Does It Better", Chris Cornell - "You Know My Name", A-ha - "The Living

Daylights”, Tom Jones – "Thunderball, Paul McCartney & Wings – "Live nad Let Die", Duran Duran – "A View to a Kill", Gladys Knight – "License to Kill" , to tylko niektórzy wykonawcy i utwory, którzy przeszli do historii zarówno kina jak i muzyki.

Te i inne piosenki z filmów o Jamesie Bondzie zaśpiewają:

 

Adeama Walkowiak - brytyjska wokalistka mieszkająca we Wrocławiu. Wnosi do muzyki wielką energię i bluesowo-soulowy feeling. Adeama pochodzi z muzycznej rodziny. Jej mieszkający obecnie na Jamajce ojciec był znanym pianistą zespołu Third World, a mama wspomagała wokalnie takie gwiazdy muzyki, jak Chaka Khan, Whitney Houston czy Gary Moore. Talent muzyczny, energia i oryginalna uroda Adeamy zjednują jej liczne grono fanów.

 

Nikola Warda - pochodząca z Legnicy wokalistka, wiąże swoją przyszłość z muzyką, która jest jej całym życiem. Uczestniczka programów "Bitwa Na Głosy", "Mam Talent" i "Szansa Na Sukces". Koncertowej publiczności znana z muzycznego cyklu "Damy Rocka".

 

Damian Szewczyk – wokalista i basista. Przez lata występował z zespołem Birma. Zaangażowany tata, stróż prawa, a na scenie prawdziwy rock n' rollowiec. Można go było zobaczyć w tegorocznej edycji Gitarowego Rekordu Guinnessa i projekcie Wroclove Guitar Top. Wokalistom towarzyszyć będzie WROCLOVE BAND pod artystycznym kierownictwem Marka "Stinga" Popowa.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

James Bond Day 2022
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

James Bond Day 2022 BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/