Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Wielki Wieczór Wiedeński

29-30.06.2024 Lublin, Kielce

Organizator: Royal Tributes Sp. z o.o.

Wielki Wieczór WiedeńskiBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Lublin

Wielki Wieczór Wiedeński
sobota
29.06.2024
19:30

Wielki Wieczór Wiedeński

Lublin, Filharmonia im. H. Wieniawskiego w Lublinie

Kielce

Wielki Wieczór Wiedeński
niedziela
30.06.2024
19:30

Wielki Wieczór Wiedeński

Kielce, Filharmonia Świętokrzyska im. Oskara Kolberga w Kielcach

O wydarzeniu

Tego wieczoru przeniesiemy się do bajkowego świata walca Mozarta i Straussa, gdzie przeżyjecie wyjątkowe doświadczenie oper "Carmen" i "Cyrulik Sewilski", a dodatkowo usłyszycie niesamowite opracowania współczesnych melodii, takich jak utwory Andrei Bocellego i Queen w wykonaniu orkiestry, baletu i solistów!

 

Obfite suknie i kostiumy tancerzy ożywią scenę swoim luksusem i wdziękiem, tworząc wspaniały kontrast z emocjonalną paletą dźwięków orkiestry symfonicznej. Głosy solistów ze znanych na całym świecie projektów poruszą Was swoją głębią, a wielka muzyka klasyków dotrze prosto do serc. Niektórzy soliści dysponują unikalnymi głosami na 4 oktawy, co pozwoli otrzymać naprawdę wyjątkowe doświadczenie, które praktycznie nie da się zdobyć gdziekolwiek indziej - usłyszeć na żywo jedne z najbardziej skomplikowanych utworów wokalnych na świecie! Każdy uczestnik koncertu "Wielki Wieczór Wiedeński" będzie mógł odczuć wydarzenie jako osobiste wcielenie piękna i harmonii. Podnieście ręce w rytmie muzyki, zaśpiewajcie w unisonie z solistami i tańczcie razem z baletem, zanurzając się w brawach na cześć magicznych dźwięków Wiednia.

 

Ale to jeszcze nie wszystko! Ten koncert obfituje w niespodzianki, a my jesteśmy gotowi ujawnić jedną z nich - zabrzmią również polskie pieśni ludowe, których teksty towarzyszą całemu naszemu życiu, i które wszyscy razem zaśpiewamy w ten niezwykły wieczór! Nie przegapcie okazji, by zanurzyć się w atmosferę Wiedeńskiego Balu w samym sercu Waszego miasta, delektując się ariami wielkich kompozytorów i zanurzając się w świat opery i sztuki teatralnej.


Już wiesz, z kim chcesz przeżyć te niesamowite emocje? Zaproś bliskich, żeby razem spędzić wyjątkowy wieczór!

 

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też