Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaagnieszka-chylinskaopener-festivaldawid-podsiadloheilung
Home Klasyka Koncerty muzyki poważnej Gala Sylwestrowa *„Muzyka magicznej nocy”*

Gala Sylwestrowa *„Muzyka magicznej nocy”*

Organizator: WIKART MAŁGORZATA WNUK

Gala Sylwestrowa *„Muzyka magicznej nocy”*O wydarzeniu

O wydarzeniu

Zapraszamy w porywającą muzyczną podróż pełną wirtuozerii, pięknych melodii i rozrywki na najwyższym poziomie, wszak jaki Sylwester, taki cały rok! Bilety na Galę Sylwestrową Muzyka magicznej nocy już w sprzedaży.

Wykonawcy:

  • Czesław MAJEWSKI & Janusz TYLMAN - duet fortepianowy
  • Joanna Stefańska-Matraszek - sopran
  • Ireneusz Miczka - baryton
  • MALINA KOWALEWSKI BAND
  • zespół taneczny pod kierownictwem Sabiny Langner

O Gali Sylwestrowej Muzyka magicznej nocy

Noc Sylwestrowa coraz bliżej. To jedno z najhuczniej obchodzonych wydarzeń na świecie. To niezwykły czas, z którym wiąże się wiele mitów i przesądów, mówi się przecież, że „jaki Sylwester, taki cały nowy rok”. Port Gdynia otwiera swe podwoje i zaprasza do spędzenia tego niezwykłego wieczoru w towarzystwie najlepszym z możliwych – w towarzystwie muzyki.

Sylwester w dawnej, polskiej tradycji był dniem czarów i magii. Cóż może mieć wymiar bardziej magiczny niż melodie, w których tkwi siła prawdziwie zaklęta? A więc – MAGIA. Magia muzyki, tańca, wykonawców, odświętnej atmosfery, szampańskich toastów, humoru, blasku świateł i blasku gwiazd. A wszystko to w eleganckiej gali: MUZYKA MAGICZNEJ NOCY. Każdemu z naszych Gości zapewniamy pokaźną porcję sylwestrowego koktajlu: klasyki, opery, operetki, musicalu, tańca i najpiękniejszych światowych standardów.

Wybrzmią ponadczasowe dźwięki takich utworów jak m.in. „Czardasz” V. Montiego, „Can-can” J. Offenbacha, "Wesoła Wdówka", "Ptasznik z Tyrolu", "Księżniczka czardasza", "Skrzypek na dachu", "My fair lady", "Cats", przeboje Francka Sinatry i wiele innych, z których każdy jest perełką gatunku i melodią, którą pokochały pokolenia . Publiczność rozkołyszą m.in. rytmy walca, czardasza i samby!

Magiczną moc sylwestrowej nocy poczują Państwo dzięki rewelacyjnym Artystom, gwiazdom telewizyjnego programu rozrywkowego *Śpiewające fortepiany*. W roli gospodarzy - znakomity duet fortepianowy – Czesław Majewski i Janusz Tylman. Na scenie wystąpią ujmujący głosem i sceniczną charyzmą soliści - Joanna Stefańska-Matraszek – sopran i Ireneusz Miczka – baryton. Towarzyszyć im będzie Malina Kowalewski Band, który tworzą muzycy wirtuozi. Całości dopełnią piękne kreacje oraz ujmujący taniec w wykonaniu zespołu tanecznego w choreografii Sabiny Langner.

Tego wieczoru nie zabraknie także muzycznych niespodzianek i dobrego humoru, bowiem koncert niestandardowo poprowadzą sami pianiści Czesław Majewski i Janusz Tylman.

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też