Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskaopener-festivaldawid-podsiadlorzeszowskie-juwenaliato-krakow-tworzy-metamorfozy
Home Imprezy Sylwestrowe 2023/24

Imprezy Sylwestrowe 2023/24

Imprezy Sylwestrowe 2023/24OpisImprezy i koncertySpektakle i widowiska Co po Sylwestrze?

Jedyna taka noc w roku coraz bliżej

Czas na sylwestrowe szaleństwa! Pamiętaj jednak, że z naszymi ofertami szampańska zabawa trwa cały rok

Imprezy i koncerty sylwestrowe

Co robić po Sylwestrze?

A Ty jak spędzisz Sylwestra? 

Jak to mówią: za chwilę zima, potem święta i po świętach i zaraz już Sylwester… zatrzymajmy się tu na chwilę. Niezależnie od tego, jaki był Twój 2023 rok, warto go pożegnać. Jeśli był wspaniały – podziękuj mu. Jeśli kiepski – pomyśl, że nadchodzi nowe. A zanim to nowe, 2024 nadejdzie, koniecznie zdecyduj, co będziesz robić w Sylwestra 2023. Wolisz go spędzić sam w domowym zaciszu, w otoczeniu najbliższych, na imprezie pod gołym niebem czy zrobić coś zupełnie innego? Sprawdź, jakie pomysły przygotowaliśmy dla Ciebie na sylwestrową noc 2023.

Domówka | Sylwester 2023/24

Możesz spędzić ten czas na domówce ze znajomymi, przyjaciółki, drugą połówką, rodziną czy nawet własnymi dziećmi. Dlaczego nie? Zróbcie imprezę tematyczną, przebierzcie się, przygotujcie przekąski, tańczcie, grajcie w planszówki i róbcie to, na co macie ochotę. 

Dobrym pomysłem będą gry różnego rodzaju. Możecie wybrać oczywiście wspomniane wcześniej planszówki, ale także gry słowne, kalambury, karaoke, tabu i wiele, wiele innych. Świetna zabawa gwarantowana! Tylko nie straćcie poczucia czasu i nie zapomnijcie odliczaniu do 2024 roku.

Impreza pod dachem | Sylwester 2023

Możesz wybrać się na Sylwestrową imprezę pod dachem. Dobrym pomysłem są bale i dyskoteki organizowane w różnych miastach. Możesz także kupić bilety na specjalny koncert. To może być muzyka klasyczna, koncert popowy, rockowy, jazzowy i jakikolwiek sobie wymarzysz. Jeśli kupisz bilety już teraz, będziesz mieć zagwarantowane miejscówki na sylwestrową imprezę 2023. Nie uważasz, że to genialny pomysł, by zaskoczyć drugą połówkę? Takie bilety mogą być też idealnym prezentem świątecznym dla najbliższych.

Chcesz iść na bal, ale nie taki zwykły? W takim razie sprawdź, czy teatry lub inne miejsca w Twojej okolicy nie organizują takich wydarzeń. Będziesz mógł się poczuć niczym książę (tylko nie pozwól swojej drugiej połówce stać się Kopciuszkiem!). Podczas Balu Sylwestrowego w Teatrze Sabat zostaniesz powitany drinkiem, zasiądziesz do kolacji, a później usłyszysz muzykę na żywo. Przewidziany jest także spektakl „Za Tobą pójdę jak na bal”. Goście razem powitają Nowy Rok, a później będą mogli tańczyć dalej.

A może coś zupełnie innego? | spektakle teatralne w Sylwestra 2023

A skoro już przy teatrach jesteśmy, to wiele z nich organizuje specjalne spektakle i pokazy w sylwestrowy wieczór 2023. Co prawda raczej sztucznych ogni tam nie zobaczysz, ale za to możesz spędzić czas w oczekiwaniu na Nowy Rok oglądając ciekawy, zabawny czy zaskakujący spektakl. To świetny pomysł na randkę! W drodze do domu możecie porozmawiać o sztuce i sprawdzić, jak wpłynie na Was w przyszłym roku.

Wyjście do teatru możecie połączyć z domówką. Jeśli lubicie sztukę, wybierzcie się tam wszyscy razem (Ty i Twoi bliscy), a później dyskutujcie, analizujcie i rozmawiajcie. Nic nie daje takiego poczucia bycia razem, jak właśnie rozmowa na fascynujący wszystkich temat. Kto wie, być może spektakl Was zaskoczy i stanie się pretekstem do stworzenia własnej sylwestrowej tradycji, którą będziecie powtarzać co roku?

Dobrym pomysłem będzie także wyjście na kabaret, szczególnie jeśli ten rok był dla Ciebie (i Twoich bliskich) wyjątkowo ciężki. Dzięki temu, że będziesz oglądać skecze, na chwilę zapomnisz o wszelkich troskach i powitasz nowy rok z uśmiechem. Może to będzie dobry znak na kolejny rok, który będzie nieco lepszy?

Impreza pod gołym niebem | Sylwester 2023/2024

Choć 31 grudnia jest zimno, pogoda nie powstrzymuje przed zabawą na zewnątrz. Możesz wybrać się na koncert w dużym mieście i wziąć udział w imprezie sylwestrowej 2023. Takie wydarzenia potrafią rozgrzać serca i sprawić, że zapomnisz o chłodzie. Dodatkowo to niesamowite przeżycia, które nastroją Cię dobrze na kolejny rok już od pierwszych sekund jego trwania.

Chcesz wybrać się na imprezę pod dachem, kabaret lub koncert? W takim razie sprawdź, jakie wydarzenia na Ciebie czekają i kup bilety już dziś, by nie zabrakło dla Ciebie miejsca! Zabierz swoich bliskich i spędźcie te chwile razem, witając kolejny, 2024 rok z uśmiechem. 

Zobacz też