Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Targi | Wystawy Targi World Travel Show 2019

World Travel Show 2019

Organizator: Ptak Warsaw Expo

World Travel Show 2019O wydarzeniu

O wydarzeniu

Wybierz się w podróż dookoła świata na największych w Polsce targach turystycznych World Travel Show - już 18-20 października w PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie! Spotkaj niezwykłych gości i podróżników podczas największego festiwalu dla wszystkich fanów turystyki i wypoczynku w Polsce. World Travel Show 2019 bilety już dostępne!

World Travel Show 2019 goście

Jak co roku, targi World Travel Show odwiedzą Gwiazdy i Podróżnicy. Od 18 do 20 października w Ptak Warsaw Expo spotkacie: Martynę Wojciechowską, Beatę Pawlikowską, Przemka Kossakowskiego, Aleksandra Dobę, Nelę Małą Reporterkę i wielu, wielu innych! 

 

Tegorocznym Krajem Partnerskim targów zostały Indie - kraj cudów natury, niesamowitych posagów Buddy, spektakularnych pałaców, fascynującego hinduizmu, sławnej świętej wody Gangesu oraz fakirów i mnichów. Państwo sekretów i tajemnic, pełne różnić kulturowych i krajobrazowych. Miejsce, które łączy majestatyczne pasma górskie Karakorum i Himalajów z wybrzeżami Oceanu Indyjskiego, Morza Arabskiego i Zatoki Bengalskiej. Świat fascynujących zwierząt i roślin, bogaty w rezerwaty przyrody i parki narodowe. A przede wszystkim… szalenie interesujący i coraz częściej wybierany kierunek turystyczny.

World Travel Show bilety

 • Bilet jednodniowy - upoważnia do jednorazowego wejścia na targi w danym dniu, uwzględniając wstęp na wszystkie 5 hal wystawienniczych
 • Karnet - wejście na targi w piątek, sobotę i niedzielę, uwzględniając wstęp na wszystkie 5 hal wystawienniczych
 • Kawiarenka - upoważnia do jednorazowego wejścia na targi w danym dniu. Ponadto, bilet umożliwia dostęp do Kawiarenki Podróżników
 • Dzieci do lat 7 - darmowy wstęp na wydarzenie 

Strefy World Travel Show 

 • Salon Turystyki Krajowej i Zagranicznej - prezentacja potencjału turystyki polskiej i zagranicznej, podróżnicze inspiracje z całego świata na wyciągnięcie ręki
 • Festiwal Podróżników - niezwykłe spotkania ze znanymi podróżnikami
 • Festiwal Kultur Azji - miejsce prezentacji oferty turystycznej i kulturalnej Azji. Odwiedzający poczują klimat Azji i zainspirują się do prawdziwej, orientalnej wyprawy. W programie  pokazy tradycyjnych tańców, strojów narodowych, sztuk walki, atrakcje kulinarne i degustacje potraw, prezentacje najciekawszych destynacji turystycznych i mnóstwo ciekawych warsztatów
 • Strefa Turystyki Leczniczej - prezentacja oferty miejscowości uzdrowiskowych, domów zdrojowych, sanatoriów, a także ośrodków SPA i klinik.
 • Salon Camper&Caravan - promocja coraz bardziej popularnej w Polsce turystyki caravaningowej. Ponad 170 kamperów i przyczep w jednym miejscu. Dodatkowo podczas targów zorganizowany zostanie zlot caravaningowy. W specjalnie przygotowanym miasteczku spodziewamy się ponad 600 drużyn.
 • Warszawski Salon Jachtowym - promocja polskiej branży stoczniowej. W tym salonie zaprezentują się stocznie oraz dealerzy. Będzie to jedyna taka okazja do zapoznania się z szeroką ofertą jachtów i łodzi żaglowych oraz motorowych.
 • Warsaw Ski & Outdoor Show - targi wyposażenia outdoor oraz sportów zimowych

 

 Podobne wydarzenia

Zobacz też