Gama Time | Krzysztof Hołowczyc | Samochody | Lunch | Muzyka

Gama Time | Krzysztof Hołowczyc | Samochody | Lunch | Muzyka

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe spotkanie motoryzacyjne cyklicznie organizowane przez Gamacars Club.

Tym razem samochody wjeżdżają na plac Centrum Praskiego Koneser gdzie w pięknym otoczeniu historycznego miejsca spędzimy miło czas na wspólnych rozmowach o motoryzacji. Naszym gościem będzie Krzysztof Hołowczyc, z którym porozmawiamy o rajdach oraz pasji do motorsportu.

 

Całość wydarzenia będziemy celebrować przy dobrej kawie oraz lunch-u przygotowanym przez szefa kuchni naszej Restauracji Concept Food&Wine Bartłomieja Trojanowskiego. Wydarzenie poprowadzi dla nas Krzysztof „Jankes” Jankowski z radia Eska.

 

Czas trwania:

11:00 – 15:00

 

W cenie biletu:

> Wjazd samochodem na wydarzenie

> Spotkanie z Krzysztofem Hołowczycem

> Lunch

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Gama Time | Krzysztof Hołowczyc | Samochody | Lunch | Muzyka
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/