Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaagnieszka-chylinskaopener-festivaldawid-podsiadloheilung
Home Targi | Wystawy Targi TARGI MAŁYCH DOMÓW – TWÓJ MAŁY DOM

TARGI MAŁYCH DOMÓW – TWÓJ MAŁY DOM

Organizator: PRO MEDIA Filip Kołodziej

TARGI MAŁYCH DOMÓW – TWÓJ MAŁY DOMO wydarzeniu

O wydarzeniu

Zapraszamy na IV edycję targów Twój Mały Dom, dedykowanych małym domom do 70 m2. Warto jednak pamiętać, że te same firmy w swojej ofercie mają także większe domy. To oznacza, że w trakcie targów, każdy znajdzie coś dla siebie. Twój Mały Dom bilety na Targi Małych Domów już w sprzedaży. 

Targi Małych Domów 2023

Tematem małych domów Polacy interesują się już jakiś czas, ale obecnie widać znaczący wzrost zainteresowania. Stawiamy je na działkach rekreacyjnych, ale także jako domy całoroczne. Mały dom to często rozwiązanie tańsze od mieszkania lub dużego domu. Mały dom też może być luksusowy. To od inwestora zależy, czy będzie to wersja ekonomiczna, czy „na bogato”.

Dodatkowo mały dom to dużo szybszy czas budowy, a mniejszy metraż to niższe koszty utrzymania i dużo mniej sprzątania. Zaoszczędzony czas lepiej spędzić w swoim ogrodzie.

Dodatkowo domy mobilne dają nam jeszcze jedno – wolność. Dziś mieszkamy pod Warszawą, jutro dom „przenosimy” w góry lub morze.

Biznes też lubi małe domy. Coraz częściej pojawiają się na kempingach lub w gospodarstwach agroturystycznych. Powstaje coraz więcej nowych miejsc wypoczynkowych, które w swojej ofercie mają tylko noclegi w małych domach.  

W trakcie targów będzie można zobaczyć na żywo domy pokazowe i porozmawiać z ekspertami na temat technologii w jakiej zostały zbudowane. To idealna okazja do tego, żeby wybrać dla siebie idealny mały dom.

 

Małe domy to szeroki wybór:

– domy typu Tiny House.

– domy mobilne.                                                          

– domy modułowe.

– domy z kontenerów.

– domy szkieletowe 

– domy na wodzie.

Podobne wydarzenia

Zobacz też