Shen Yun

Shen Yun

Poznaj Chiny sprzed komunizmu! Shen Yun Performing Arts prezentuje barwne i zachwycające spektakle chińskiego tańca klasycznego i muzyki. Występ Shen Yun jest prezentacją tradycyjnej kultury chińskiej taką, jaką była kiedyś: studium wdzięku, mądrości i cnót będących esencją pięciu tysiącleci chińskiej cywilizacji. Shen Yun bilety na widowisko już w sprzedaży.

O widowisku Shen Yun

Poznaj Chiny sprzed komunizmu. Doznaj Shen Yun!

 

Shen Yun zabierze Cię w niezwykłą podróż przez 5000 lat kultury Chin, która została zainspirowana przez Boga. 

 

Niezwykłe piękno z Niebios, głęboka mądrość minionych dynastii, ponadczasowe legendy i tradycje etniczne ożywają dzięki chińskiemu tańcowi klasycznemu, czarującej muzyce orkiestrowej wykonywanej na żywo, autentycznym kostiumom i chronionym patentem interaktywnym tłom. Powróć do czasów, gdy uczeni i artyści dążyli do harmonii z Tao – naturalnym porządkiem wszechświata, a boskie istoty stąpały po ziemi, by inspirować ludzkość.

 

Dołącz do nas na noc pełną męstwa i mądrości, światła i nadziei... Doznaj Shen Yun!

Opinie o Shen Yun:

„To zapiera dech w piersiach! Wychodzę głęboko zainspirowana i dogłębnie poruszona!”

Rita Cosby, dziennikarka, laureatka nagród Emmy

 

„Fascynujący wgląd w to, czym kiedyś była kultura Chin, i co pewnego dnia, mam nadzieję, zostanie Chinom przywrócone”

Edward McMillan-Scott, były wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego

 

„Jest w tym ogromna moc, która może objąć cały świat. Przynosi wielką nadzieję...”

Daniel Herman, były minister kultury Republiki Czeskiej

 

„Rozrywka na najwyższym poziomie... Wzorowy pokaz doskonałości”

—STAGE WHISPERS 

 

„Zachęcam wszystkich do obejrzenia i uczenia się od nich”

Donna Karan, twórczyni DKNY (Nowy Jork)

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Shen Yun
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/