Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Widowiska Kabarety Zdolni i Skromni oraz Kabaret FiFa-Rafa - rejestracje DVD

Zdolni i Skromni oraz Kabaret FiFa-Rafa - rejestracje DVD

Organizator: KEREZA Krzysztof Wiśniewski

Zdolni i Skromni oraz Kabaret FiFa-Rafa - rejestracje DVDO wydarzeniu

O wydarzeniu

Zdolni i Skromni oraz Kabaret Fifa-Rafa zapewnią 3 godziny dobrego humoru - zapraszamy na występy! Zdolni i Skromni oraz Kabaret FiFa-Rafa bilety już w sprzedaży.

 

Wydarzenie to rejestracja DVD. Kupno biletu równoznaczne jest ze zgodą na upublicznianie wizerunku. W przypadku spóźnienia się na rejestrację DVD nie gwarantujemy miejsca wskazanego na bilecie! Prosimy o wcześniejsze przybycie.

Zdolni i Skromni

Zdolni i Skromni przebojem podbili serca kabaretowej publiczności. Pokochali ich Ślązacy i nie tylko. Słynny skecz ze Sztefą z Piekar ma już ponad 3 miliony wyświetleń na YouTubie.

Dwie kobiety, które podnoszą poziom adrenaliny oraz dwaj mężczyźni energiczni jak wodzirej na góralskim weselu. Ten szalony skład nadzwyczajną dawką śmiechu uratuje was przed kryzysem.


O programie (rekomendowany dla widzów dorosłych)

Węgiel, prąd, cukier, gaz, finanse publiczne, kościół. Gdzie nie spojrzysz, kryzys! Na szczęście już nie trzeba się tym martwić. Zdolni i Skromni przeprowadzą was przez recesję stulecia. Zamiast tony węgla, tona żartów. Zamiast cukru, słodkie słówka. Gaz? Zdolni i Skromni gwarantują, że są w gazie. Przyjdź i zobacz na własne oczy, jak kabareciarze rozprawiają się z kryzysami. Na żywo! Na śmiesznie. Na 200%.

 

Skład:

  • Olga Łasak
  • Ewelina Wojtak
  • Andrzej Kozłowski
  • Łukasz Żak

Kabaret FiFa-RaFa

Ola i Mateusz Kwiatkowscy - duet na estradzie i w życiu. Mieszanka wybuchowa doświadczenia scenicznego oraz autentycznego uczucia, dzięki czemu prezentowane skecze ukazują życiową codzienność w komiczny sposób.

Bezczelnie młodzi, do tego ładni, a przede wszystkim skromni. Zdobywcy Grand Prix na festiwalu PAKA w Krakowie. Ich skecze pojawiały się w programach telewizyjnych na antenach Polsatu, TVP, TV4, Nowa TV, Kino Polska i innych.

 

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też