Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Widowiska Kabarety Kabaretowy Szczyt Wszystkiego

Kabaretowy Szczyt Wszystkiego

Organizator: Robert Motyka Motyk

OpisArtyści

Opis

Już w lutym zapraszamy na Kabaretowy Szczyt Wszystkiego do Hotelu Gołębiewski w Wiśle i Nosalowego Dworu Resort&SPA w Zakopanem. Bilety już w sprzedaży!

Szczytna, Wisła, Zakopane... Co łączy te trzy miejscowości? Kabaretowy Szczyt Wszystkiego! Już 2, 3, i 4 lutego 2018 roku w Szczytnej, Wiśle i Zakopanem wystąpi elita polskiej sceny kabaretowej! Mistrzowie dowcipu w mistrzowskiej formie, premierowe skecze i piosenki na najwyższym poziomie! Robert Motyka i Michał Paszczyk (z kabaretu Paranienormalni) zaprezentują m.in. paranienormalny humor w skeczach, których nie widzieliście nigdzie i nigdy wcześniej. Katarzyna Pakosińska w swoim recitalu Kobieta apetyczna przekona wszystkich, że łatwiej powstrzymać deszcz, niż kobietę, która pragnie mężczyzny. Jerzy Kryszak urzeknie nas swoim zręcznym dowcipem publicystycznym, pełnym świeżego spojrzenia na wady i słabości bieżących wydarzeń, a Kabaret Łowcy.B zaprezentują premierowe skecze, ale pokażą też te, które kochają widzowie. Przygotujcie się na ponad 3 godziny solidnej dawki śmiechu!

Uwaga: Osoby nieletnie mogą uczestniczyć w wydarzeniu po okazaniu pisemnej zgody rodziców. W trakcie występów obowiązuje zakaz nagrywania i robienia zdjęć.

Kabaretowy Szczyt Wszystkiego bilety na kabarety dostępne na eBilet.pl - zapraszamy! 

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn