Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalrzeszowskie-juwenaliajuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskasun-festival
Home Widowiska Kabarety Kabaret "Dawcy Śmiechu"

Kabaret "Dawcy Śmiechu"

27-28.04.2024 Knurów, Tychy

Organizator: ART JM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kabaret "Dawcy Śmiechu"BiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Knurów

Kabaret "Dawcy Śmiechu"
sobota
27.04.2024
19:00

Kabaret "Dawcy Śmiechu"

Knurów, Dom Kultury Knurów Szczygłowice

Tychy

Kabaret "Dawcy Śmiechu"
niedziela
28.04.2024
18:00

Kabaret "Dawcy Śmiechu"

Tychy, Teatr Belfegor

O wydarzeniu

Kabaret "Dawcy Śmiechu" czyli Piotr Pręgowski "Pietrek" i Bogdan Kalus "Hadziuk" w nowym oryginalnym programie! Wspaniałe SHOW muzyczno-kabaretowe! Bilety na występy Kabaretu "Dawcy Śmiechu" już dostępne.

Piotr Pręgowski

Piotr Pręgowski ( Pietrek z Rancza)- wspaniały aktor, odtwórca kultowych ról na przestrzeni półwiecza w takich filmach i serialach jak Miś, Zmiennicy, Ranczo , Camera Cafe, Klan, Plebania, Halo Hans!, Świat Według Kiepskich - może być U Ciebie ! Teraz we wspaniałym SHOW muzyczno-kabaretowym. Do tego: spotkanie z aktorem, wspólne zdjęcia, ciekawostki z planów, wspaniała atmosfera, interakcja z publicznością, ogromna dawka humoru.

Bogdan Kalus

Bogdan Kalus to znakomity polski aktor filmowy i teatralny zagrał w niezliczonych filmach i serialach takich jak "Ranczo", "Karol. Człowiek, który został papieżem" czy "U Pana Boga w ogródku", a także w licznych serialach: "Kryminalni", "Na dobre i na złe", "Ojciec Mateusz", "Na Wspólnej" i "M jak miłość" oraz wspaniały kabareciarz, współzałożyciel kabaretu KaŁaMaSz. Popularność zyskał dzięki roli w serialu Ranczo, w którym wcielił się w Tadeusza Hadziuka, stałego bywalca ławeczki pod sklepem. I własnie prezentujemy Państwu specjalny premierowy program! Jak przez 25 lat grania na scenie pijaka, można zrobić na tym karierę? Wspaniale monologi i piosenki w wiadomej tematyce nakręcone udziałem aktywnym publiczności!

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też