Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinska
Home Widowiska Inne Wirtualny lot do Antarktydy (AQ) (SMR6679)

Wirtualny lot do Antarktydy (AQ) (SMR6679)

Organizator: Simair Sp. z o.o.

Wirtualny lot do Antarktydy (AQ) (SMR6679)O wydarzeniu

O wydarzeniu

Zapraszamy na wyjątkowy lot na biegun południowy przez Cieśninę Drake, rejs SMR6679 z Ushuaia (USH) do Antarktydy. Ta niesamowita podróż zabierze Was w dziewicze obszary Antarktyki, przelatując przez jedno z najbardziej wymagających cieśnin na świecie. Ushuaia, stolica Zielonego Lądu, to nasze miejsce wyjścia w niezwykłą ekspedycję. Lotnisko Malvinas Argentinas w Ushuaia stanowi bramę do Antarktydy, a każdy moment na pokładzie samolotu wypełni Was emocjami przed nadchodzącą przygodą.

Wirtualny lot na biegun południowy

Podczas przeprawy przez Cieśninę Drake, jedno z najbardziej wymagających i jednocześnie fascynujących miejsc na Ziemi, zanurzcie się w widokach sztormowych mórz, mew krążących wokół statków i unoszących się lodowców. To etap, który przygotuje Was na niezwykłe doświadczenia, jakie czekają w sercu Antarktyki. W miarę zbliżania się do Antarktyki, otworzą się przed Wami nieprzebrane obszary białego kontynentu. Będziecie mieli okazję podziwiać majestatyczne lodowce, góry lodowe oraz unikalne formacje lodowe, które uczynią Waszą podróż niezapomnianą.

Lądowanie na Antarktydzie to wyjątkowy moment, kiedy stąpacie na lodowych brzegach bieguna południowego. 

Dołączcie do nas na rejsie SMR6679 i zanurzcie się w bezkresnej białości Antarktyki. Każdy moment tej ekspedycji to okazja do odkrywania tajemniczego kontynentu, który rzadko jest dostępny dla podróżników. Przygotujcie się na lot, który przeniesie Was z jednego krańca świata na drugi, oferując niezapomniane wrażenia z lotu nad Antarktydą.

 

Miejsce: CSS Simair, ul. Taśmowa 8, 02-677 Warszawa

Data: 16 Kwietnia 2024 (wtorek)

Godzina odlotu: 18:00

Rejs: SMR6679

Lotnisko startu: Ushiaia (USH)

Lotnisko lądowania: Antarktyda (AQ)

Czas przelotu: od 90min do 120min

 

Na pokładzie:

  • Profesjonalny przewodnik turystyczny opowiadający o miejscu docelowym
  • Poczęstunek tematyczny zgodny z destynacją
  • Obsługa profesjonalnej załogi pokładowej
  • Zwiedzanie kokpitu na wysokości przelotowej
  • Niekończące się rozmowy na temat lotnictwa

 

Prosimy o przybycie 10 minut przed planowym odlotem.

Simair Virtual informuje, że nie jest to oferta sprzedaży na prawdziwy lot, lecz jedynie demonstracyjny lot pokazowy, odbywający się w naszym Centrum Szkoleniowym.

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też