Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo

"Kto ma Klucz"

Organizator: ACKiM UMCS Chatka Żaka

"Kto ma Klucz"O wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Zapraszamy na spektakl Kto ma Klucz! To muzyczno-taneczna opowieść o pierwotnym pragnieniu każdego z nas - pragnieniu miłości. Kto ma klucz bilety już w sprzedaży.

O spektaklu Kto ma klucz

Kobieta (Emilia Komarnicka-Klynstra) i Mężczyzna (Stefano Terrazzino) stają w obliczu kryzysu długoletniego związku. Mogą się rozejść albo podjąć ostatnią próbę zrozumienia, co właściwie się z nimi dzieje, kim dla siebie są i może co najważniejsze, kim dla siebie chcieliby być.

Trzecią bohaterką jest Zmiana (Sara Janicka), jedyna stała w naszym życiu. Zawsze z nami i może bardziej się nam przygląda niż my jej.

Historia tej miłości opowiadana jest muzyką - przebojami polskimi oraz włoskimi, ale także muzyką świata, co jest symbolem, że w obliczu uczucia słowa pozostają wtórne.

Naszą intencją jest zainspirowanie do zmiany perspektywy, czyli wzięcia odpowiedzialności za swoje życie, zrozumienia, że szczęście jest kwestią decyzji. Dlatego tytuł "Kto ma Klucz." jest pytaniem retorycznym.

 

Obsada:

  • Emilia Komarnicka-Klynstra
  • Stefano Terrazzino
  • Sara Janicka

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też