ITSELF - Międzynarodowy Festiwal Szkół Teatralnych

ITSELF - Międzynarodowy Festiwal Szkół Teatralnych

Ruszyła sprzedaż biletów na 9. edycję  Festiwalu ITSELF  - odbędzie się w dniach od 30 czerwca do 6 lipca 2017 roku.

Spektakle prezentowane są na scenach Teatru Collegium Nobilium, Teatru Ateneum, Teatru Syrena

 

Z każdą edycją Festiwal zwiększa swoją rangę i zasięg. Temu przedsięwzięciu patronują osobistości ze świata kultury i polityki. Do współpracy zaangażowane są czołowe warszawskie sceny. Podczas poprzednich edycji festiwal miał zaszczyt gościć ponad czterdzieści szkół teatralnych z różnych kontynentów, a wraz z nimi dziesiątki gości z całego świata i tysiące widzów. Prezentowane w trakcie Festiwalu spektakle cieszą się zawsze dużym zainteresowaniem publiczności.

O wyjątkowości Festiwalu decyduje za każdym razem siła młodości, talentu i entuzjazmu jego uczestników. Obecnie Festiwal, doskonale rozpoznawalny, znany i doceniany przez organizatorów konkurencyjnych europejskich imprez, jest jednym z największych i najbardziej prestiżowych tego typu wydarzeń na świecie.

W tym roku będzie można zobaczyć spektakle:

Terroryzm, Miłość, Wrogowie. Historia pewnej miłości, Rodziny, Diabeł, który…, Oszaleć z miłości, Rytuał, Pelikan. Zabawa z ogniem,  Wojna, Farma, HOHOHOHO, Houellebecq!, Psy, Trip, Do dna, IL LUSIONS

 

Podczas Festiwalu międzynarodowe jury, w którego skład w tym roku wchodzą: Sarah Hickler, Danuta Stenka, Patric Spootiswoode, Alan Starski ocenią spektakle i przyznają nagrodę dla najlepszego spektaklu tegorocznej edycji festiwalu.

 

Wszystkie spektakle prezentowane będą z napisami w języku polskim i angielskim.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

ITSELF - Międzynarodowy Festiwal Szkół Teatralnych
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/