Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Teatr Musicale Zdobyć Utrzymać Porzucić 2 Rozstania i Powroty

Zdobyć Utrzymać Porzucić 2 Rozstania i Powroty

Organizator: Agencja Pop-art

Zdobyć Utrzymać Porzucić  2 Rozstania i PowrotyO wydarzeniu

O wydarzeniu

Zapraszamy na spektakl ”Rozstania i powroty 2” będącego kontynuacją przedstawienia ”Zdobyć, utrzymać, porzucić.” Zdobyć Utrzymać Porzucić  2 Rozstania i Powroty w Teatrze Capitol bilety już w sprzedaży!

Zdobyć Utrzymać Porzucić  2 Rozstania i Powroty fabuła

Rozstania i powroty to kontynuacja przedstawienia Zdobyć, utrzymać, porzucić. Takie nasze damsko-męskie SZCZĘKI II. Też będzie o NIEJ i o NIM. Z tą jednak różnicą, że w pierwszej części spektaklu.Zdobyć, utrzymać, porzucić nasz On był w domyśle lub przemawiał nagranym głosem Artura Andrusa, natomiast w najnowszym, wystąpi prawdziwy mężczyzna!


Jeżeli ktoś z Państwa nie widział jeszcze części pierwszej lub widział i jest ciekaw, co będzie dalej, to na zachętę parę słów o spektaklu. "Zdobyć, utrzymać, porzucić" to przede wszystkim muzyczno - kabaretowa opowieść o relacjach damsko - męskich.

 

Część druga to temat niby poważny: Rozstania i powroty, ale proszę się nie niepokoić. Nie stawiamy żadnych trudnych pytań. Co najwyżej dajemy odpowiedzi, które mogą dotyczyć każdego udanego a zwłaszcza nieudanego związku. Tu ważna uwaga - żeby wrócić najpierw trzeba się rozstać. To działa niestety tylko w takiej kolejności i nie ma co protestować.


I jeszcze jedno Będzie o punktach zapalnych takich jak jednak dalej tematu nie rozwijamy, żeby nie zniechęcać. Jeśli nawet sprawa "roztrząsana" w przedstawieniu będzie bulwersująca, to proszę się nie martwić, przedstawimy ją jak piosenkę: lekko, łatwo, przyjemnie.


I na koniec... nie pozostaje nic więcej, jak zaprosić Was serdecznie i życzyć udanego wieczoru! Wpadajcie. Jak nie dziś, to choćby w następnym tygodniu lub miesiącu.

Zdobyć Utrzymać Porzucić  2 Rozstania i Powroty obsada

Olga Bończyk
Monika Dryl / Katarzyna Zielińska
Katarzyna Żak 
Władysław Grzywna

Trio muzyczne

 

Zdobyć Utrzymać Porzucić  2 Rozstania i Powroty Teatr Capitol bilety już w sprzedaży!

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też