Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Sport Sporty walki UNDERGROUND BOXING SHOW X

UNDERGROUND BOXING SHOW X

Organizator: Sferis Knockout Promotions i Babilon Promotion

UNDERGROUND BOXING SHOW XO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

UNDERGROUND BOXING SHOW to jedyna taka gala bokserska na świecie! W dniu 27 października 125 metrów pod ziemią w Kopalni Soli w Wieliczce odbędzie się pięściarskie show, a w roli głównej jeden z najtwardszych i najodważniejszych polskich pięściarzy Robert Talarek - górnik z kopalni węgla kamiennego Bielszowice. Imprezę uświetni występ Kamila Bednarka! UNDERGROUND BOXING SHOW X Memoriał im. Wiesława Pazgana bilety na galę boksu już w sprzedaży!

 

Każdego dnia Robert Talarek (21-13-2) zjeżdża pod ziemię w swojej pracy w Rudzie Śląskiej. W Wieliczce też zjedzie na dół, ale tym razem okazja jest wyjątkowa - aby boksować, czyli robić to, co sprawia mu wielką frajdę. Charakterny pięściarz ma wielkie ambicje, a kolejnym krokiem do ich realizacji będzie zwycięstwo z leworęcznym amerykańskim żołnierzem zawodowym Johnem Rene (12-1-2).

 

Tomasz Babiloński, organizator Underground Boxing Show im. Wiesława Pazgana, docenia bokserów, którzy ciężkie codzienne treningi łączą z pracą zawodową. Po raz kolejny na jego gali wystąpi też Mateusz Kowalczyk z „Czerwonych Beretów”. Żołnierz będzie miał okazję zrewanżować się Mariuszowi Piwowarowi za porażkę jeszcze z czasów amatorskich.

 

Rzadko na polskich ringach oglądamy atrakcyjne pojedynki w niższych wagach. W Kopalni Soli dojdzie do ciekawego zapowiadającego się starcia Piotra Gudela z Markiem Jędrzejewskim. Z kolei Piotr Gruchała zmierzy się z Ukraińcem Serhijem Zhukiem.

 

Gala w Wieliczce będzie jednocześnie drugą imprezą z cyklu „Talent Factory”, mającą na celu wyszukiwanie utalentowanych zawodniczek i zawodniczek. W Ringu pojawią się co najmniej 2 nowe nazwiska - utytułowane osoby, które w Wieliczce rozpoczną zawodowe kariery bokserskie.

 

UNDERGROUND BOXING SHOW bilety na galę boksu w Wieliczce. 

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też