Polsat Boxing Promotions

Polsat Boxing Promotions

19 lutego we wrocławskiej hali Orbita odbędzie się piąta gala boksu zawodowego organizacji Polsat Boxing Promotions. W walce wieczoru Nikodem Jeżewski zmierzy się z Niemcem Arturem Mannem o pas interkontynentalnego czempiona federacji IBO w wadze junior ciężkiej. Będzie to jedna z dwóch walk o tytuł mistrzowski, jakie odbędą się podczas wrocławskiej gali. Wydarzenie sportowe uświetni występ polskiej gwiazdy muzyki pop - Eweliny Lisowskiej. Bilety na galę Polsat Boxing Promotions już w sprzedaży.

Polsat Boxing Promotions zawodnicy

Fani obejrzą łącznie sześć pojedynków, a w walce wieczoru czołowy polski pięściarz wagi junior ciężkiej - Nikodem Jeżewski - zmierzy się z niedawnym pretendentem do mistrzowskiego pasa federacji IBF - Arturem Mannem. Stawką tego pojedynku będzie pas interkontynentalnego mistrza wagi junior ciężkiej prestiżowej federacji IBO. 19 lutego do ringu Polsat Boxing Promotions powróci także niezwykle utalentowany Osleys Iglesias. Kubańczyk deklarujacy chęć toczenia pojedynków pod flagą biało-czerwoną, we Wrocławiu powalczy o pas młodzieżowego mistrza federacji IBO w wadze super średniej. Jego rywalem będzie doświadczony i wymagający Robert Racz. Swoje umiejętności zaprezentują także przyszłe gwiazdy polskiej sceny pięściarskiej - Konrad Kaczmarkiewicz, Konrad Kozłowski czy Arkadiusz Zając. Do ringu w hali Orbita wejdzie także doskonale znany rodzimym fanom boksu, Przemysław Gorgoń.

 

W związku z panującą pandemią grupa Polsat Boxing Promotions zdecydowała o maksymalnym obniżeniu cen biletów. Wrocławska gala ma być nowym otwarciem dla kibiców spragnionych oglądania z trybun wydarzeń bokserskich na najwyższym poziomie sportowym i organizacyjnym.

Karta walk gali Polsat Boxing Promotions

  • Nikodem Jeżewski vs Artur Mann - waga junior ciężka, 10 rund, walka o pasy IBO oraz WBA
  • Osleys Iglesias vs Robert Racz - waga super średnia, 10 rund, walka o pas młodzieżowy IBO
  • Konrad Kaczmarkiewicz vs Przemysław Gorgoń - waga super średnia, 8 rund
  • Miłosz Grabowski vs Petro Lakotskyi - waga super średnia, 4 rundy
  • Bartłomiej Przybyła vs Arkadiusz Zając - waga super lekka, 4 rundy
  • Konrad Kozłowski vs Andrij Spodar - waga średnia, 4 rundy
pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Polsat Boxing Promotions
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/