Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Sport Sporty walki Underground boxing night

Underground boxing night

Organizator: UBN Sp. z o.o.

Underground boxing nightO wydarzeniu

O wydarzeniu

Zapraszamy na niezwykłe wydarzenie sportowe – najmocniejszy turniej K1 w Polsce-Underground Boxing Night, edycja 3! Bilety na Underground Boxing Night 3 są już dostępne.

Underground Boxing Night 3

To gala, która zachwyci wszystkich fanów walki na pięści. Na arenie o wymiarach 4x4 metry zobaczysz niezapomniane pojedynki bokserskie, gdzie sport i emocje łączą się w niepowtarzalny sposób. Już teraz możesz zapewnić sobie miejsce na jednej z najbardziej emocjonujących gali bokserskich tego roku! Jeśli chcesz doświadczyć niezapomnianej atmosfery walki na pięści, nie zwlekaj z zakupem biletów.

Gala UBN obiecuje ogromną dawkę adrenaliny, pasji oraz niezwykłe widowisko, które zostanie w pamięci na długo! Atmosfera podczas Underground Boxing Night jest niezwykle emocjonująca, a bliska interakcja z widzami dodaje dodatkowego napięcia każdej walce.

To wyjątkowe przeżycie dla każdego fana sportów walki. Pierwsza edycja gali miała miejsce we wrześniu 2022 roku. W trakcie wydarzenia na arenie o wymiarach 3×3 odbyło się łącznie dziewięć ekscytujących walk zawodników z Polski i Europy. Oprócz starcia wieczoru, czyli walki Jacka Gaca i Mateusza Grochowskiego wśród uczestników znaleźli się tacy zawodnicy jak Artur Tomala, Karol Adamski, Kacper Paczóski, Elmin Zivcić, Hubert Łąkowski oraz wielu innych utalentowanych sportowców.

Druga edycja UBN miała miejsce w kwietniu 2023 roku, stanowiąc prawdziwe wydarzenie dla miłośników sportów walki. Zwycięzcą gali został zawodnik Adam Tutak. Nagrodą, która trafiła w ręce Adama, był wyjątkowy wyjazd do Stanów Zjednoczonych na dwutygodniowy obóz przygotowawczy w jednym z topowych klubów bokserskich na świecie, gdzie miał okazję doskonalić swoje umiejętności pod okiem Andrzeja Fonfary.

Podczas trzeciej edycji nie zabraknie emocji- oprócz tradycyjnych walk bokserskich, będziemy świadkami pojedynków K1 (najmocniejszych w Polsce), extra fightów oraz nietypowych starć! A główną nagrodą dla zwycięzcy gali będzie 14 dniowy obóz Nak Muay Camp na Phuket!

Podobne wydarzenia

Zobacz też