Projekt Warszawa i Trefl Gdańsk

Projekt Warszawa i Trefl Gdańsk

SPRAWDŹ BILETY

Projekt Warszawa zmierzy się z Treflem Gdańsk w meczu 13. kolejki siatkarskiej PlusLigi. Spotkanie odbędzie się 11 grudnia o godz. 17:30 w stołecznej Arenie Ursynów. Nie może Cię tam zabraknąć!

Projekt Warszawa - Trefl Gdańsk. Bilety już dostępne!

Czas na kolejne wielkie siatkarskie emocje w Arenie Ursynów! Już w niedzielę 11 grudnia do stolicy przyjedzie jedna z rewelacji tegorocznych rozgrywek PlusLigi - Trefl Gdańsk. Gdańszczanie prowadzeni przez trenera Igora Juricica notują świetny początek sezonu i z pewnością będą chcieli dobrze zaprezentować się przed warszawskimi kibicami.

 

Drużyna Trefla Gdańsk to połączenie młodości z doświadczeniem. Skład gdańskiego zespołu reprezentują tacy zawodnicy jak legenda polskiej siatkówki - Mariusz Wlazły czy znany z gry w polskich zespołach Lukas Kampa. Dodatkowo warto wspomnieć o młodych i utalentowanych Jakubie Urbanowiczu i Mikołaju Sawickim, którzy dobrze prezentują się na boisku w tym sezonie. Na parkiecie nie zabraknie również byłych zawodników Projektu - Janusza Gałązki i Patryka Niemca. Na ławce trenerskiej zasiądzie także były szkoleniowiec stołecznego zespołu - Karol Rędzioch, więc z pewnością będzie to mecz wielu ciekawych historii!

 

W ekipie Projektu Warszawa również nie brakuje uznanych zawodników i gwiazd siatkówki światowego formatu. W składzie stołecznej drużyny występują mistrzowie świata - Andrzej Wrona, Artur Szalpuk, Damian Wojtaszek i Piotr Nowakowski, a także mistrz olimpijski - Kevin Tillie. Pełną potencjału drużynę prowadzi od niedawna Piotr Graban, który przejął obowiązki pierwszego trenera. To także ciekawe starcie z perspektywy nowego trenera Projektu, który miał okazję współpracować w przeszłości z gdańską drużyną. Wiele sukcesów odnosili z Treflem również Artur Szalpuk i Piotr Nowakowski, ale możemy być pewni, że w niedzielę w Arenie Ursynów nie będzie miejsca na żadne sentymenty, a obie drużyny będą walczyć do ostatniej piłki.

 

Mecz Projekt Warszawa - Trefl Gdańsk już 11 grudnia o godz. 17:30 w Arenie Ursynów. Bilety dostępne w serwisie eBilet.pl.

Projekt Warszawa bilety

  • Dzieci do lat 6 - wejście za darmo

 

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Projekt Warszawa i Trefl Gdańsk
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Projekt Warszawa i Trefl Gdańsk BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/