Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaagnieszka-chylinskaopener-festivalheilungdawid-podsiadlo

Stunters Battle

Organizator: Fundacja Chcę żyć Godnie

Stunters BattleO wydarzeniu

O wydarzeniu

Kup bilety na STUNTERS BATTLE! To przede wszystkim Międzynarodowe Zawody w Stuncie Motocyklowym, po raz pierwszy w Europie w tak nietypowym miejscu - NA DACHU GALERII HANDLOWEJ!
Zawodnicy na najwyższym światowym poziomie pokażą nam prawdziwą walkę z prawami fizyki: jazda na przednim/tylnym kole, drift oraz cały wachlarz akrobatyki... To tylko niektóre triki, którymi będą się starali podnieść Was z krzeseł oraz zdobyć uznanie światowej klasy sędziów, by walczyć o jedne z najwyższych w Europie nagrody!

Nieważne, czy jesteś fanem motocykli i przyjdziesz oglądać swoich ulubionych zawodników, czy może pierwszy raz zobaczysz Stunt na żywo - profesjonalna oprawa nie pozwoli nikomu długo usiedzieć w miejscu. Nasi prowadzący zadbają tak o stronę merytoryczną tego co dzieję się na placu zawodów, jak i o najlepszą imprezę z nagrodami na trybunach!

 

STUNTERS BATTLE to także małe święto dwóch kółek, ponieważ oprócz zawodów podziwiać będziemy mogli:
* Pokazy freestyle motocross w wykonaniu ekipy  Freestyle Family(FMX) - backflipy, whipy i inne karkołomne akrobacje w locie na dachu Galerii Warmińskiej to coś, czego Europa  jeszcze nie widziała!
* Pokazy BMX na rampie, w których udział będą brali światowej klasy zawodnicy oraz lokalni BMX-owcy.
* Szkolenia na Pit Bike'ach (mini motocykle) dla najmłodszych, dzięki firmie MRF.

 

Gośćmi specjalnymi będzie hip-hopowa grupa Hemp Gru, robiąca zamieszanie na scenie hip-hopowej już od 1998r. Chłopaki ogłoszą wyniki, a później zagrają koncert specjalnie dla Was!

Podobne wydarzenia

Zobacz też