Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskadawid-podsiadlo
Home Sport Sporty motorowe ENEA Mecz Polska - Reszta Świata

ENEA Mecz Polska - Reszta Świata

Organizator: One Sport Sp. z o.o.

ENEA Mecz Polska - Reszta ŚwiataO wydarzeniu

O wydarzeniu

Ostatni sprawdzian przed Drużynowym Pucharem Świata! Kadra Rafała Dobruckiego rozpoczyna ostatni etap przygotowań do najważniejszego turnieju w sezonie 2023. Po przekonującym zwycięstwie nad Australią, Polacy pojadą na Golęcinie z ekipą Reszty Świata. Żużlowy mecz Polska - Reszta Świata już w sprzedaży.

 

Lipcowy turniej o Drużynowy Puchar Świata we Wrocławiu to najważniejsza impreza, do której przygotowuje się seniorska Żużlowa Reprezentacja Polski. Rafał Dobrucki będzie dysponował najsilniejszym składem, a walkę o miejsce na DPŚ nasi reprezentanci zakończą meczem towarzyskim Polska - Reszta Świata, który zaplanowano na 8 lipca 2023 roku. Żużlowcy spotkają się w Poznaniu, na specyficznym do ścigania torze. To z pewnością będzie pożyteczny sprawdzian dla naszej reprezentacji.

 

  • Bilet ulgowy - przysługuje uczniom i studentom do 26 r.ż z ważną legitymacją studencką, emerytom i rencistom po 65 r. życia, osobom z niepełnosprawnością.
  • Wstęp dla dzieci do lat 7 (max rocznik 2016) - za darmo (miejsce na kolanach opiekuna)

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też