Newsletter

Na czasie

drift-masterswe-will-rock-youopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Sport Sporty motorowe Mecz o Puchar Fundacji PZM: ebebe PSŻ Poznań - Gwiazdy 1. i 2. Ligi Żużlowej

Mecz o Puchar Fundacji PZM: ebebe PSŻ Poznań - Gwiazdy 1. i 2. Ligi Żużlowej

Organizator: KFSport Ż

O wydarzeniu

O wydarzeniu

1 maja o 14.00 na torze w Poznaniu odbędzie się Mecz o Puchar Fundacji Polskiego Związku Motorowego. Zespół ebebe PSŻ Poznań zmierzy się w nim z drużyną Gwiazd 1 i 2 Ligi Żużlowej. Bilety na Mecz o Puchar Fundacji PZM: ebebe PSŻ Poznań - Gwiazdy 1. i 2. Ligi Żużlowej już dostępne!

Zawody odbędą się wedle ligowej tabeli biegów, ale nie będą w nich konieczne do spełnienia wymogi regulaminowe, dotyczące obecności w składzie zawodników U-23, U-24 i juniorów. Ekipę gospodarzy poprowadzi jej trener Tomasz Bajerski, natomiast w zespole rywali pojadą żużlowcy z kilku klubów 1 i 2 ligi, a do boju poprowadzi ich trener reprezentacji Polski Rafał Dobrucki.

Awizowane składy

Gwiazdy 1. i 2. Ligi Żużlowej

1. Rasmus Jensen (Enea Falubaz Zielona Góra)

2. Oskar Polis (OK Bedmet Kolejarz Opole)

3. Tobiasz Musielak (Arged Malesa Ostrów)

4. Kenneth Bjerre (Abramczyk Polonia Bydgoszcz)

5. Krzysztof Buczkowski (Enea Falubaz Zielona Góra)

6. Wiktor Przyjemski (Abramczyk Polonia Bydgoszcz)

7. Matic Ivacić (Unia Tarnów)

ebebe PSŻ Poznań

9. Kevin Fajfer

10. Aleksandr Łoktajew

11. Adrian Gała

12. Emil Breum

13. Antonio Lindbäck

14. Adrian Cyfer

15. Jonas Seifert Salk

Mecz będzie miał element charytatywny. Siedem procent przychodu z biletów zostanie przekazany na rzecz Fundacji Polskiego Związku Motorowego, która powstała z myślą o niesieniu pomocy ofiarom wypadków drogowych i sportowcom sportów motorowych. Fundacja pragnie też zapobiegać wypadkom drogowym poprzez propagowanie zasad bezpiecznego poruszania się po drogach i ograniczać skutki wypadków poprzez upowszechnianie wiedzy o zasadach udzielania pierwszej pomocy.

Ceny biletów:

VIP - 300 zł - w cenie wysokiej klasy catering (napoje alkoholowe i niealkoholowe, dania ciepłe i zimne, przekąski, desery), miejsce parkingowe, miejsce siedzące na Trybunie Głównej, program zawodów, zestaw upominków, możliwość przebywania w parku maszyn do 1 godziny przed rozpoczęciem zawodów)

Trybuna Główna - 70 zł

Pozostałe Sektory

  • Normalne - 45 zł
  • Ulgowe - 30 zł - (dla emerytów i rencistów, a także dzieci, młodzieży szkolnej oraz studentów (od 8 do 24 roku życia – na podstawie legitymacji szkolnej / studenckiej).

 

Dzieci do lat 7 włącznie - wstęp bezpłatny wraz z pełnoletnim opiekunem

Organizatorzy przygotowali pulę bezpłatnych wejściówek dla kibiców niepełnosprawnych. Chętne osoby prosimy o zgłoszenia – do 24 kwietnia – pod adresem mailowym: events@speedwayevents.pl, wpisując w temacie wiadomości „Bilet PSŻ Poznań”. Warunkiem otrzymania bezpłatnej wejściówki będzie wysłanie kopii dokumentu, świadczącego o znacznym stopniu niepełnosprawności. Bezpłatny wstęp należy się zarówno osobie niepełnosprawnej jak i jej opiekunowi.

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn