2022 ORLEN Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland

2022 ORLEN Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland

Szósta edycja żużlowego turnieju Grand Prix na PGE Narodowym w Warszawie zostanie rozegrana 14 maja 2022 roku (początek o godz. 19:00). Na starcie z polskich zawodników zobaczymy aktualnego Indywidualnego Wicemistrza Świata, Bartosza Zmarzlika. 2022 ORLEN Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland bilety na żużel już w sprzedaży.

O wydarzeniu 2022 ORLEN Warsaw FIM SGP (żużel na Narodowym)

Oprócz Zmarzlika na PGE Narodowym wystąpią trzej inni polscy pełnoprawni uczestnicy cyklu FIM SGP 2022 – Maciej JanowskiPatryk Dudek i Paweł Przedpełski, a ponadto zawodnik z dziką kartą, którego nazwisko poznamy przed zawodami oraz dwaj polscy zawodnicy rezerwowi.

 

2022 ORLEN Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland to zawody, które na stałe wpisały się do żużlowego kalendarza i cieszą się ogromną popularnością. Rozgrywane są na PGE Narodowym od 2015 roku. Co ważne i warte podkreślenia, jeszcze nigdy w historii zawodów w Warszawie nie udało się ich wygrać reprezentantowi Polski.>

 

Ostatnie zawody w stolicy rozegrano w 2019 roku, a je wygrał Duńczyk Leon Madsen przed Szwedem Fredrikiem Lindgrenem i Patrykiem Dudkiem.

 

Cykl FIM Speedway Grand Prix w sezonie 2022 zostanie zainaugurowany 30 kwietnia rundą w chorwackim Gorican.

 

Lista stałych uczestników FIM Speedway Grand Prix 2022: Bartosz Zmarzlik (Polska), Maciej Janowski (Polska), Fredrik Lindgren (Szwecja), Tai Woffinden (Wielka Brytania), Leon Madsen (Dania), Max Fricke (Australia), Jason Doyle (Australia), Robert Lambert (Wielka Brytania), Anders Thomsen (Dania), Martin Vaculik (Słowacja), Paweł Przedpełski (Polska), Mikkel Michelsen (Dania), Patryk Dudek (Polska), Jack Holder (Australia) i Daniel Bewley (Wielka Brytania).

 

Cena biletu VIP Silver zawiera: miejsce siedzące w strefach VIP Silver (sektory C2 i C3), catering przez 5 godzin (bufet ciepły i zimny, przekąski, desery) od 18.00 do 23.00, nielimitowany Open Bar zawierający napoje alkoholowe i niealkoholowe, program zawodów.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

2022 ORLEN Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/