Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejjuwenalia-bialystokdawid-podsiadlo
Home Sport Sporty drużynowe AL-KO Superpuchar Polski Mężczyzn

AL-KO Superpuchar Polski Mężczyzn

Organizator: Polska Liga Siatkówki SA

AL-KO Superpuchar Polski MężczyznO wydarzeniu

O wydarzeniu

Zagrali w finale PlusLigi i Ligi Mistrzów, a teraz zagrają w meczu o AL-KO Superpuchar Polski! 3 listopada, w katowickim Spodku, odbędzie się pierwsze starcie w tym sezonie dwóch najmocniejszych polskich drużyn ostatnich lat – Jastrzębskiego Węgla i Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Bilety na AL-KO Superpuchar Polski Mężczyzn 2023 w piłce siatkowej już w sprzedaży.

Jastrzębski Węgiel – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 

Kibice, którzy wybiorą się do legendarnej polskiej hali, zobaczą w akcji wielu bohaterów tegorocznego sezonu reprezentacyjnego, który dla Polski jest bardzo udany, bo biało-czerwoni wygrali Ligę Narodów i Ligę Mistrzów, a teraz walczą o miejsce w igrzyskach olimpijskich w Paryżu. W obu drużynach jest w sumie siedmiu aktualnych mistrzów Europy – Jakub Popiwczak, Tomasz Fornal i Norbert Huber w Jastrzębskim Węglu oraz Bartosz Bednorz, Aleksander Śliwka, Łukasz Kaczmarek i Marcin Janusz w Grupie Azoty ZAKSIE. A to nie koniec wielkich nazwisk, bo przecież w obu zespołach jest jeszcze wielu wybitnych graczy zagranicznych, jak choćby Francuzi Benjamin Toniutti i Jean Patry w Jastrzębskim Węglu, czy Amerykanie Eric Shoji i David Smith w Grupie Azoty ZAKSIE.

AL-KO Superpuchar Polski Mężczyzn 2023 bilety

  • Dzieci do lat 3 - wstęp wolny, miejsce siedzące na kolanach opiekuna.
  • Bilety dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach - prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy na stronie eBilet. Uwaga - liczba miejsc jest ograniczona.
  • Bilety rodzinne przysługują 2 osobom dorosłym + 2 dzieci.

 

 

Podobne wydarzenia

Zobacz też