Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaagnieszka-chylinskaopener-festivalheilungdawid-podsiadlo
Home Sport Inne Warsaw Jumping 2024 - Voucher Świąteczny

Warsaw Jumping 2024 - Voucher Świąteczny

Organizator: TRAF

Warsaw Jumping 2024 - Voucher ŚwiątecznyO wydarzeniu

O wydarzeniu

Kup voucher świąteczny na wydarzenia na Torze Służewiec! Jeżeli myślałeś, że nie istnieje idealny prezent na święta Bożego Narodzenia, to czas zmienić zdanie. Podaruj bliskim (lub sobie) niezapomniane emocje na Torze Służewiec. Każdy fan wyścigów konnych i jeździectwa lub po prostu osoba lubiąca aktywnie spędzony czas, na pewno znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie.

Warsaw Jumping

Rok 2024 będzie kolejnym, kiedy na terenie warszawskiego Toru Służewiec spotkają się najlepsi europejscy zawodnicy w olimpijskiej dyscyplinie skoków przez przeszkody. Zawody Warsaw Jumping to gwarancja wielkich emocji. W 2023 roku bilety na sobotnie i niedzielne konkursy zostały wyprzedane. Nie dopuść, aby ominęło Cię jedno z najważniejszych sportowych wydarzeń przyszłego roku i kup karnet już dziś:

 

  • Karnet czterodniowy (strefa dla publiczności) 
  • Karnet VIP czterodniowy (miejsce przy stoliku) 
  • Połącz emocje wyścigowe i jeździeckie: Karnet całoroczny na wyścigi konne i karnet czterodniowy na Warsaw Jumping (oba na strefę dla publiczności) 

 

Nie zwlekaj!

Zakup vouchera świątecznego to możliwość skorzystania z atrakcyjnych rabatów (w opcjach karnetowych) oraz gwarancja tegorocznej ceny (dla biletów w strefie VIP). Liczba dostępnych w ofercie karnetów i biletów jest ograniczona.

Osoby, które zakupią lub otrzymają voucher, prosimy o kontakt z Torem Służewiec do 31 marca 2024 r. w celu uzgodnienia warunków odbioru karnetów lub pobytu w strefie VIP.

Bilet lub karnet w strefie VIP obejmuje miejsce przy stoliku 4-10-osobowym, zależnie od strefy. Udział dzieci jest biletowany (do 3. roku życia wejście bezpłatnie, do 10. roku życia ze zniżką 20% - bilety do kupienia po uruchomieniu normalnej sprzedaży).

Masz pytania? Zapraszamy do zapoznania się z „Wyścigowym ABC” lub do bezpośredniego kontaktu:

Oferta VIP: Dagmara Kostyrka, tel.: +48 571 770 851, e-mail: dagmara.kostyrka@totalizator.pl

Karnety do strefy dla publiczności: Karolina Perzyna, tel. +48 513 001 035, e-mail: karolina.perzyna@totalizator.pl

 

Uwaga: Aby otrzymać voucher w wersji papierowej skontaktuj się z nami do dnia 15 grudnia 2023 pod adresem: karolina.perzyna@totalizator.pl

 

Do zobaczenia na Torze Służewiec w sezonie 2024!

Podobne wydarzenia

Zobacz też