Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Dla dzieci Widowiska dla dzieci DZIEŃ DZIECKA DO SERCA PRZYTUL PSA

DZIEŃ DZIECKA DO SERCA PRZYTUL PSA

Organizator: SWIK Nasze Miasto Wrocław

DZIEŃ DZIECKA DO SERCA PRZYTUL PSAO wydarzeniu

O wydarzeniu

Koncert DO SERCA PRZYTUL PSA odwołany!
Z przykrością informujemy, że koncert DO SERCA PRZYTUL PSA zapowiadany na 1 czerwca w klubie Stary Klasztor został odwołany.

Stary Klasztor zaprasza na tradycyjny już koncert z okazji Dnia Dziecka. "Do serca przytul psa, weź na kolana kota ..." - ten cytat z piosenki Jana Kaczmarka z kabaretu Elita i Studia 202 będzie mottem koncertu, w którym zaprosimy najmłodszych słuchaczy i ich rodziców do wspólnego śpiewania najpiękniejszych piosenek o zwierzętach.

Dzień Dziecka w Starym Klasztorze

Będą piosenki z Akademii Pana Kleksa: "Dzik jest dziki", "Kaczka dziwaczka", "Na wyspach Bergamutach", będzie "Hakuna Matata" i "Nie bój się chcieć" z filmowych bajek Disneya.

Będą starsze i nowsze piosenki dla dzieci: "Kundel bury", "Pieski małe dwa" i "Jak rozmawiać trzeba z psem" oraz "Dance Monkey" i Baby Shark. Będzie "Puszek Okruszek" Natalii Kukulskiej, "Konik na biegunach" Urszuli i "Orła cień" Varius Manx.

Koncert poprowadzą: Nikola Warda, pochodząca z Legnicy wokalistka, uczestniczka programów "Bitwa Na Głosy", "Mam Talent" i "Szansa Na Sukces", koncertowej publiczności znana z muzycznego cyklu "Damy Rocka" oraz Anna Szul, wrocławska wokalistka znana z zespołu Chillove, założycielka Szkoły Śpiewu "Dźwiękodzieło".

Wokalistkom towarzyszyć będzie zespół znakomitych muzyków związanych ze Starym Klasztorem. Zapowiada się wspaniała impreza i długie wspólne śpiewanie dla dzieci i dorosłych. Powiadomcie znajomych, przychodźcie całymi rodzinami! Dla dzieci do lat 14 przewidziana jest zniżka na bilety.

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też