Akademia Sztuki & Niedzielne Obiadania przy muzyce na żywo

Akademia Sztuki & Niedzielne Obiadania przy muzyce na żywo

Akademia Sztuki to popołudniowe warsztaty dla dzieci rozwijające pasję tworzenia, kreatywność,i poszerzające wiedzę o sztuce. Zajęcia będą prowadzone od 12:30 do 15:30 dwa razy w miesiącu. Akademia Sztuki bilety już w sprzedaży. 

Akademia Sztuki bilety

  • W cenie biletu za 25 PLN dla dziecka [jeden opiekun/rodzic wchodzi bezpłatnie] zawiera warsztaty 45 min plus 2 godziny zabaw z udziałem animatorek. W czasie zabaw i animacji rodziców zapraszamy do restauracji na Obiadania a la carte.

Regulamin wydarzenia

 

Jednocześnie zapraszamy Państwa do naszej restauracji na Niedzielne Obiadania, gdzie przy dźwiękach jazzującej  trąbki Piotra Krakowskiego, szef kuchni przygotuje pyszne polskie potrawy, do tego specjalnie  wyselekcjonowane wina oraz wyśmienite desery.

 

W czasie całego wydarzenia zapewnimy opiekę dla dzieci z udziałem animatorek: zabawy ruchowe dostosowane do wieku,

zwierzątka tworzone z baloników, gry planszowe  i zabawy plastyczne. Te atrakcje z pewnością pozwolą spędzić najmłodszym niezapomniany czas. 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Akademia Sztuki & Niedzielne Obiadania przy muzyce na żywo
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/