Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Dla dzieci Atrakcje dla rodziny Majówka z Ogórkiem po Warszawie

Majówka z Ogórkiem po Warszawie

Organizator: WPT 1313 Rafał Pawełek

Majówka z Ogórkiem  po WarszawieO wydarzeniu

O wydarzeniu

Serdecznie zapraszamy na Majówkę z Ogórkiem po Warszawie! Warszawskie Przedsiębiorstwo Turystyczne z okazji nadchodzącego Święta Pracy zaprasza na szereg tematycznych wycieczek po Warszawie. Na warszawskich ulicach znów pojawią się leciwe „Ogórki”! Majówka z Ogórkiem po Warszawie bilety już w sprzedaży.

Majówka z Ogórkiem po Warszawie

Towarzyszki i Towarzysze. Ludu pracujący polskich miast i wsi. Oddani słusznej sprawie obywatele ludowej ojczyzny. Oto wielkimi krokami zbliża się wyjątkowy dzień. Już wkrótce zwarte, jednolite myślą i uczuciem szeregi bojowe staną na ulicach wolnej, wyzwolonej z jarzma kapitalizmu stolicy, by uczcić piękne święto całej klasy robotniczej, która po latach cierpień i wyzysku stanowi dziś przewodnią siłę narodu.

Mając świadomość Waszego wkładu w to piękne dzieło budowy kraju, Komitet Centralny Partii wystąpił z płomiennym apelem o zapewnienie klasie robotniczej godnej rozrywki i w pełni zasłużonego wypoczynku.

Na apel ten ochoczo odpowiedziało Warszawskie Przedsiębiorstwo Turystyczne, którego dzielny kolektyw podjął zobowiązanie, by tego dnia przekroczyć. dzienne normy satysfakcji petenta o 300% oraz zorganizować szereg atrakcji ku czci bohaterów walki o lepsze jutro.

Warszawskie Przedsiębiorstwo Turystyczne skupione wokół idei Majówki Robotniczo-Chłopskiej zaprasza na szereg tematycznych wycieczek po Warszawie w leciwych "Ogórkach".

I chociaż Wasze serca przypominają, że piechotą zdrowiej, zapraszamy na wycieczkę "Ogórkiem" po Warszawie w poszukiwaniu absurdów PRL. Co prawda klient w krawacie jest mniej awanturujący, jednak na pokład wpuszczamy wszystkich, a warunkiem jest zabranie ze sobą dobrego humoru.

 

Zobacz więcej

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też